El Nino Kimdir? Sosyal Mühendislik

Makaleler
3
Yer
Nebuchadnezzar
Daha fazla  
Meslek
Judge Dredd
Az önce yaşanan olayı herkes biliyor. El Nino adlı arkadaşımız hala forumda fakat herhangi bir açıklama yapmadı.

O zaman olaya biz açıklık getirmeye çalışalım. Öncelikle arkadaş gerçekten de Ankara'da otoruyor sanırım. Zira IP2Location bu bilgiyi doğruluyor. Gizlilik ilkemiz gereği IP adresini paylaşmayacağım.

Sonrasında e-posta adresi ile ufak bir yolculuğa çıkıyoruz. (Onu da gizlilik ilkelerimiz gereği paylaşmayacağım)

Ve forumumzdaki ikinci üyeliği:

Profili Görüntüle: kzusta - Technopat Forum

Selçuk İslamoğlu biraz ilgilenseydi o forum düzelebilirdi. Artık Chıp Online Forum'un benim gözümde DH'den farkı yok...

Bir insan kundaktaki bebeğe küfür ediyorsa, kafası boştur. Aslında söylenecek çok şey var ama...

- - - Güncellendi - - -

Ayrıca bu lavuğa ben özelden fan önerisi yaptım.

Forumda böyle birilerinin olması gerçekten üzücü... Yani bir insan hayalinde sistem toplamayı seviyor dahi olsa, sonuçta bu hayaldir. Yani bu forumda işin de gücün de olan pek çok insan var. Ve yardım bekleyen kişiler. Onların sırasını alarak bir nevi haksızlık ediyorlar. Hepsini geçtim bunları yapanların küçük yaştaki çocuklar oldukları. Daha şimdiden bu kadar yalan dolan ile uğraşıyorlarsa, büyükleri hallerini merak ediyorum. Ve zannediyorum ki El Nino adlı arkadaşımız (!) çok parası olmasını ve zengin olmayı hayal eden, ve herkesten çok daha iyi bir bilgisayarı olmasını isteyen, 10-12 yaşlarında bir çocuk.

Uzalan, abi ben sistemi tavsiye ettim karaktersiz lavuğa. Böyle insanlardan nefret ediyorum. O küçük akıllarıyla bizi kandırmaya çalışıyorlar.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı