El Ölçülerine Göre Zowie Mouse Tavsiyesi

qoLLardo

Hectopat
Arkadaşlar elimin ölçüsü aşağıda belirttiğim gibi. Zowie EC1-B ya da Zowie EC2-B arasında seçim yapamıyorum. Bu mouseleri deneyeceğim bir yer olmadığı için fikirlerinizi merak ediyorum. Sizce hangisini tercih etmeliyim?
Mouse tutuş şeklim ise Palm.
Boy: 18.5 CM
En: 9.5 CM

Son düzenleyen: Moderatör:
Sitesinde olan ölçülerde, EC2-B mousenin soldan sağa 120mm olduğu görülüyor, yani 12 CM. Peki bu benim elim için uygun mudur sizce? Yoksa küçük mü kalır?

Bu videosunu attığım kişinin 18CM eli var A serisini inceliyor, boyutlar B serisiyle aynı o yüzden bu video bir fikir verebilir. Üç farklı tutuş şekliyle felan mouse tutuşunu gösteriyor bir videoyu izleyin derim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benzer boyutlardaki fareleri mağazada deneyerek fikir sahibi olabilirsin. En sağlıklısı bu olur.

Açıklamada belirttiğim gibi malesef deneyeceğim yer bulunmuyor burada. Arkadaşında belirttiği gibi Ec2-B almayı düşünüyorum. Sadece yarın internet kafe de ec1b modelini deneyeceğim. Bakalım iyi gelecek mi, gelmezse dediğim gibi Ec2 ye yöneleceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı