El yapımı prizde neler olmalı?

Dark Kebab

Hectopat
Daha fazla  
Benim kendim yaptığım prizim var. Bu prize yeni özellikler katmam lazım. Prizin özellikleri şöyle:
*Kapağı var.
*Altına alarm takılmış.
*Kapak açıldığında alarm ötüyor.
Bana yeni özellikler lazım neler ekleyebilirim? Lütfen tavsiye verin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Prize ışık ekleyebilirsiniz. Bide ayarlarsanız ışığı 1 tane fiş takılınca kırmızı, iki tane takılınca mavi gibi. Güzel olabilir. :)

Şimdi bu prizi kullanıyorsunuz fakat güvenliğini göz önünde bulundurdunuz inşallah, eviniz filan yanmasın ?
Bu konu hakkında büyük ihtimalle bilgi sahibi bir insansınız, yoksa çok tehlikeli.

Şimdi bu prizi kullanıyorsunuz fakat güvenliğini göz önünde bulundurdunuz inşallah, eviniz filan yanmasın ?
Bu konu hakkında büyük ihtimalle bilgi sahibi bir insansınız, yoksa çok tehlikeli.
Yok kardeşim kullanmıyorum prizi sadece bir tasarım.
Prize ışık ekleyebilirsiniz. Bide ayarlarsanız ışığı 1 tane fiş takılınca kırmızı, iki tane takılınca mavi gibi. Güzel olabilir. :)
Sağol fikrin için. Ama bana bunun dışındada fikirler lazım mesela güvenliğiyle alakalı

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı