El yapımı prizde neler olmalı?

Dark Kebab

Hectopat
Daha fazla  
Benim kendim yaptığım prizim var. Bu prize yeni özellikler katmam lazım. Prizin özellikleri şöyle:
*Kapağı var.
*Altına alarm takılmış.
*Kapak açıldığında alarm ötüyor.
Bana yeni özellikler lazım neler ekleyebilirim? Lütfen tavsiye verin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Prize ışık ekleyebilirsiniz. Bide ayarlarsanız ışığı 1 tane fiş takılınca kırmızı, iki tane takılınca mavi gibi. Güzel olabilir. :)

Şimdi bu prizi kullanıyorsunuz fakat güvenliğini göz önünde bulundurdunuz inşallah, eviniz filan yanmasın ?
Bu konu hakkında büyük ihtimalle bilgi sahibi bir insansınız, yoksa çok tehlikeli.

Şimdi bu prizi kullanıyorsunuz fakat güvenliğini göz önünde bulundurdunuz inşallah, eviniz filan yanmasın ?
Bu konu hakkında büyük ihtimalle bilgi sahibi bir insansınız, yoksa çok tehlikeli.
Yok kardeşim kullanmıyorum prizi sadece bir tasarım.
Prize ışık ekleyebilirsiniz. Bide ayarlarsanız ışığı 1 tane fiş takılınca kırmızı, iki tane takılınca mavi gibi. Güzel olabilir. :)
Sağol fikrin için. Ama bana bunun dışındada fikirler lazım mesela güvenliğiyle alakalı

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı