Advertisement

Elaleme göre yaşamak

Skorpi

Kilopat
Yer
Amazon
Ailenizde böyle kişiler var mı merak ediyorum. Bugün elzem talihsiz bir tartışma yaşadım ailemle hala sinirliyim. Ne kadar anlatsam anlatayım eskilerdeki insanlarin bir kulağından girip diğerinden çıkıyor, huylu huyundan vazgeçmez misali. Nasıl düzelirler inanın bilmiyorum.

Yorum yapmadan önce yaşımı açıkliyim ona göre yorum yaparsanız sevinirim veya örnekleme 🙂 yaş 27.

Son düzenleyen: Moderatör:

334155

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Sakarya
Ailenizde böyle kişiler var mı merak ediyorum. Bugün elzem talihsiz bir tartışma yaşadım ailemle hala sinirliyim. Ne kadar anlatsam anlatayım eskilerdeki insanlarin bir kulağından girip diğerinden çıkıyor, huylu huyundan vazgeçmez misali. Nasıl düzelirler inanın bilmiyorum.

Yorum yapmadan önce yaşımı açıkliyim ona göre yorum yaparsanız sevinirim veya örnekleme 🙂 yaş 27.
Bence Türk insanının büyük çoğunluğu bu kafada. Zor da olsa çok takmamak lazım.

Kernelginar

Hectopat
Makaleler
3
Diğer insanlar sayesinde var olduklarını sanıyorlar. İlginç bir düşünce.

O zaman neden kendisine irade verildi? Oturup düşünülmesi gereken bir şey.

UluErdem25

Decapat
Yer
Ofis
Hocam bireyciliğin sıfıra yakınsadığı bir toplumdayız, maalesef yapacak bir şey yok. Gerçekten elden bir şey gelmez, geleceğini sanmıyorum. Ancak onların saygısını kazanırsan bir oranda tolerans da göstermelerini sağlayabileceğini düşünüyorum.

Mamaqiyus

Hectopat
Makaleler
2

Öyle demen guzum. Elalem ne der sonra 🤫

Oğuzhan18

Hectopat

Hayata 1 kere geliyoruz ailemizin 5 dk zevki yüzünden onlara sadık kalmak zorunda değiliz onlar bize hangi konu olursa olsun nasıl hareket sergiliyorlarsa bizde aynısını onlara yapmakda özgürüz onlar bize bağırıp çağırıyorsa kalbimizi kırıyorlarsa bizde onların kalbini kırma hakkına sahibiz bu yüzden ailemde olsa kimseye ezdirmem kendimi.

KS
KS
Skorpi

Skorpi

Kilopat
Yer
Amazon
Hocam bireyciliğin sıfıra yakınsadığı bir toplumdayız, maalesef yapacak bir şey yok. Gerçekten elden bir şey gelmez, geleceğini sanmıyorum. Ancak onların saygısını kazanırsan bir oranda tolerans da göstermelerini sağlayabileceğini düşünüyorum.

Hocam elimden geldiğince saygı gösteriyorum altan alıyorum ama yok düzelmiyor düzeleceğiz demelerine rağmen aynilar :)

Yeni konular

Yukarı