Elazığ'da Starbucks var mı?

Adresi verebilir misiniz? Moovit ile ulaşacağım.

Var sanırım ama Starbucks'a gitmenizi tavsiye etmiyorum paranızla rezil oluyorsunuz. 20TL verip sıra bekliyorsunuz rezillik.

Benim Starbucks'a gitme sebebim geçen Mado'ya gidip istediğim kadar oturamamdı. Bir tatlı ve çay içtim. Mekân boş olmasına rağmen bir süre sonra(yarım saat) garsonların gelip sürekli bir şeyler ister misiniz diye soru sormalarından ötürü Starbucks en uygunu benim için. Asıl parayla rezilliği MADO'da gördüm.

Benim Starbucks'a gitme sebebim geçen Mado'ya gidip istediğim kadar oturamamdı. Bir tatlı ve çay içtim. Mekân boş olmasına rağmen bir süre sonra(yarım saat) garsonların gelip sürekli bir şeyler ister misiniz diye soru sormalarından ötürü Starbucks en uygunu benim için. Asıl parayla rezilliği MADO'da gördüm.

Adresi bilmiyorum sadece Elazığ'da oturan bir arkadaşıma sormuştum sorunu cevaplayabilmek için.

Starbucks

Nail Bey, Vali Fahri Bey Cd. No:43 D:37, 23100 Elâzığ Merkez/Elazığ

Hocam verdiğiniz 20TL, 200TL falan vermiyorsunuz.
20 TL'yi verdiğin şeye göre 200 TL'den fazla da olabilir bedava da olabilir. Kahveye 20 TL versem koyar, içime öküz oturur ama Bianchi bisiklete 200 TL versem gayet mutlu olurdum 🙂

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı