Eldeki PS4 PC İle Takas Yapılmalı mı?

Hasyigit

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, 4 ay önce Playstation 4 aldım. Fakat 1-2 oyun ile geçinmeye çalışıyorum, sizce Playstation 4'ü aynı değer bir bilgisayar ile takas yapmalı mıyım?

ps4 ile takaslayacağın pc'nin fiyatı anca 1100-1200 tl olur o pcde taş çatlasa 1-2 sene götürür seni ve yeni oyunları mediumda bile açmaz

Playstation Store'da oyunlar sık sık indirimde 100 TL altı çok fazla güzel oyun var. Ama yinede istiyorsanız PC ile takaslayın size kalmış.

Hocam ben size vereyim. Playstation alacağım zaten. İsterseniz size karşılığında Asus r9 380 4gb vereyim. Bir de Asus VP228H 1ms oyuncu monitörü var. Ekran kartını alalı 2 ay monitörü alalı 5 ay oldu ikiside temiz ve arızasız.

Hocam ben size vereyim. Playstation alacağım zaten. İsterseniz size karşılığında Asus r9 380 4gb vereyim. Bir de Asus VP228H 1ms oyuncu monitörü var. Ekran kartını alalı 2 ay monitörü alalı 5 ay oldu ikiside temiz ve arızasız.

Teklifin güzel fakat o ekran kartını alınca benim şuanki kasama darboğaz yapar. İşlemciyi değiştirince anakart'ıda yenilemem nazım daha sonra bellek almam nazım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı