PS3 ile PS4 takas

MaExz

Hectopat
Yaklaşık 2 yıldır elimde olan Playstation 3 slim 320 GB modelini Playstation 4 ile takas etmeyi düşünüyorum. Playstation 3 ile birlikte yanında 7 oyun 2 de kol var fakat bir kaç yere sorduğumda 600-700 lira civarı fiyat çıkardılar. Ben ise tam bu takas olaylarını bilmediğim için buraya yazmaya karar verdim. Sizce takas için uygun olan fiyat nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 2 yıldır elimde olan Playstation 3 slim 320 GB modelini Playstation 4 ile takas etmeyi düşünüyorum. Playstation 3 ile birlikte yanında 7 oyun 2 de kol var fakat bir kaç yere sorduğumda 600-700 lira civarı fiyat çıkardılar. Ben ise tam bu takas olaylarını bilmediğim için buraya yazmaya karar verdim. Sizce takas için uygun olan fiyat nedir?

Takas edeceğiniz ps4 belli mi?

Ben 20 tane oyun ve ps3 2 kol kutu içeriği tam şekilde 1500 istemiştim amacım satmak değildi o fiyata alacaklarmı diye test etmekti ve 1 ay içerisinde 9 kişi satın almak istemişti bence let go giibi bir yere ilan verin 800 tl ye satarsınız

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı