Elden Ring 60 FPS kilitli olacak!

Aynen öyle.

Zaten yıllardır aynı oyunu farklı tarzlarda yapıp duruyorlar. Millet buna rağmen aşık bir şekilde oynuyor. İnsan bunca zamandır geliştirir kendini, eğer dediğiniz gibiyse. Sorunu çözene kadar Online koymasınlar madem. Online modu için oynayan kişi sayısı azdır bu seriyi diye düşünüyorum. Bu devirde 60FPS kilidi rezillik resmen.
Bana hiç mantıklı gelmedi. Aklıma gelen tek mantıklı sebep zamanında Rockstar oyunlarında da olan oyunun belli bir FPS'den sonra sapıtma olayı. Ama bu devirde bunu da herhalde çözerler yahu.

Tamam kötü bir şey de bu kadar da abartmayın be.
Ben ilk kez bir Souls oyununa ciddi olarak adım atacak biri olarak, RTX 3080 ile bu değerleri alacaksam kusura bakmayın ama abartırım. Benim gibi bu seriye başlamak isteyenler için eksi bir faktör oluyor. 60FPS oyun oynamayalı çok uzun zaman oldu benim için. Garipsiyorum durumu hali ile.

60 FPS kilidi bu kadar kritik mı? Beni biraz aydınlatır mısınız? Zaten monitörüm 60 FPS desteklediği için çok bilmiyorum.
Senin için pek bir önemi yok sonuçta 60 Hz monitörün. Ama monitörü yüksek tazeleme hızına ve güçlü donanıma sahip bilgisayarı olan kişiler için saçma bir durum. Benim bilgisayarım 140 FPS verebilecek güçteyse neden 60 FPS'de oynayayım ki.

Ben ilk kez bir Souls oyununa ciddi olarak adım atacak biri olarak, RTX 3080 ile bu değerleri alacaksam kusura bakmayın ama abartırım. Benim gibi bu seriye başlamak isteyenler için eksi bir faktör oluyor. 60FPS oyun oynamayalı çok uzun zaman oldu benim için. Garipsiyorum durumu hali ile.
Tamam da bu kadar abartılacak bir durum değil. Tüm Souls oyunları 60 FPS kilidiyle çıkıyor. Oyun motorundan dolayı böyle yapılıyor diye biliyorum. Daha yüksek FPS'lerde motor kaynaklı sıkıntılar vs. oluyor diyenler vardı.

Geri
Yukarı