Elden Ring boss sıralaması nedir?

semih akpınar

Femtopat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar, bununla ilgili farklı konular var ama anlamadım, en son rennellayı kestim ondan sonra hangisine gitmeliyim ve ana hikayenin sıralasmı var mı? Ehr yerde farklı yazıyor.

Rennaladan sonra aslında karakterinizi güçlendirmeye bakın, sırada radahn var ve gerçekten çok kolay bir boss değil. Karakteri 50-55 level civarına çekin, alacağınız silahları vs alıp yükseltin ondan sonra Radahn'a gidebilirsiniz. Tabii Radahn'a gitmek için öncelikle 2 tane dectus madalyonu almanız ve onlar ile birlikte altus Plateu'ya gitmeniz gerekiyor, biri fort Faroth'da biri fort Haight'da olması lazım.

• Margit the Fell Omen (required boss to reach Godrick)
  • Godrick the Grafted (beat for one of the two required Great Runes)
  • Red Wolf of Radagon (required boss to reach Rennala)
  • Rennala, Queen of the Full Moon (beat for one of the two required Great Runes)
  • God-devouring Serpent / Rykard, Lord of Blasphemy (beat for one of the two required Great Runes)
  • Starscourge Radahn (beat for one of the two required Great Runes)
  • Magma Wyrm Makar (optional)
  • Godfrey, First Elden Lord
  • Morgot, the Omen King
  • Fire Giant
  • Godskin Duo
  • Maliketh, the Black Blade
  • Sir Gideon Ofnir, the All-Knowing
  • Godfrey, First Elden Lord / Hoarah Loux
  • Radagon of the Golden Order / Elden Beast

• margit the fell Omen (required boss to reach godrick)
  • godrick the grafted (beat for One of the two required great runes)
  • red Wolf of radagon (required boss to reach rennala)
  • rennala, queen of the Full moon (beat for One of the two required great runes)
  • god-devouring serpent / rykard, lord of blasphemy (beat for One of the two required great runes)
  • starscourge radahn (beat for One of the two required great runes)
  • magma wyrm makar (optional)
  • godfrey, first elden lord
  • morgot, the Omen king
  • fire giant
  • godskin Duo
  • maliketh, the Black Blade
  • sir gideon ofnir, the all-knowing
  • godfrey, first elden lord / hoarah loux
  • radagon of the golden order / elden Beast

Çok saçma ötesi bir liste, Radahn'ı kesmeden Rkyard'a gitmek nedir?

İkisi de aynı level, neresi saçma?

Aynı level falan değil. Rykard çok daha zor Radahn'dan. Aslında ikisi de zor değil ama rykard biraz daha zor. Ayrıca direkt gidip Rykard'ı keserse bazı yan görevleri kaçırır. Oyunu da 2 kere bitirdim bu arada.

1695056880399.png

1695056892143.png

Ne gibi yan görevler, Malenia ve Fire Giant dışında bir bossu kestikten sonra sadece yan görevler kapanabilir, diğer bosslarda böyle bir durum yok.
Aynı level falan değil. Rykard çok daha zor Radahn'dan. Aslında ikisi de zor değil ama rykard biraz daha zor. Ayrıca direkt gidip Rykard'ı keserse bazı yan görevleri kaçırır. Oyunu da 2 kere bitirdim bu arada.

Caelid'e uğrayıp Radahn'a gidin.

İkiside aynı level, neresi saçma?

Bossların levellerine göre bu sıra takip edilmelidir, oyunu bildiğini pek sanmıyorum.
Hem bazı yan görevler hem de geri dönmemek için Caelid'i önce bitirmek en doğrusu. Caelid, Altus plateu, Mt gelmir, leyndell. İlk defa oynayan biri için sıralama aynen böyle olmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı