Elden Ring son boss nasıl kesilir?

ferhat dogan

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Elden Ring son bossta takıldım. Samurayım şu anda hangı Build'ı denedıysem kesemıyorum. Bir 178 levelım reset atabılırım larvam bol ve Build onerırsenız sevınırım ıtemlerın adlarıyla bırlıkte.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Faith build Blasphemous Blade ile 10 denemede falan almıştım ama samuray build ile alamayacaksın diye bir şey yok. Elden Beast'i geçemiyorsan eğer, her fırsat bulduğunda gidip göğsüne vurmaya özen göster. Radagon da tamamen yetenek meselesi, bol bol denemen lazım.

Elden Beast aslında kesmesi kolay bir boss. Tek sıkıntı yanı senden rahatça uzağa gidip bolca skill kullanması. Bu yüzden öncelikle kullandığı skilleri iyice öğrenip dodgelamayı öğrenmen lazım.

Bir de Elden Beast'i yakın dövüş silahıyla kesmek için biraz da şans gerekiyor. Çünkü sen yakınına geldikçe o suya dalıp yukarı çıkıyor. Bu durum çok sık yaşanınca vuracak mesafen kalmıyor ve bir süre sonra ölüyorsun haliyle odaklanamayıp.

3. oyunumda Guts Greatsword ile kestim ama şansıma sadece 2 kez havalandı. O ana gelene kadar her seferinde en az 6-7 kez havalanmıştır yani.

Yeni okuyacak arkadaşlar için mooniver adında bir katana Build'i ile kestim yanımada aldım mimici o sayede kestim yeni kesecek arkadaşlar için öneri
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Build ise bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı