Elden Ring Colosseums Güncellemesi Geliyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Elden Ring Colosseums

FromSoftware imzası taşıyan Elden Ring için oyuncuya karşı oyuncu savaşını hedefleyen ücretsiz bir güncelleme olan Colosseums oyuncularla buluşuyor. PVP’ye özel arenalara sahip olmak Elden Ring için bir ilk. PVP savaşı her zaman oyunun bir parçası olsa da oyun savaşları başlatmak için standart mekanikleri kullanmıştı. Yeni güncelleme ile oyuncular sadece bir kolezyuma giderek ve oradan eşleştirme […]

Devamı: Elden Ring Colosseums Güncellemesi Geliyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Elden Ring Colosseums

FromSoftware imzası taşıyan Elden Ring için oyuncuya karşı oyuncu savaşını hedefleyen ücretsiz bir güncelleme olan Colosseums oyuncularla buluşuyor. PvP'ye özel arenalara sahip olmak Elden Ring için bir ilk. PvP savaşı her zaman oyunun bir parçası olsa da oyun savaşları başlatmak için standart mekanikleri kullanmıştı. Yeni güncelleme ile oyuncular sadece bir kolezyuma giderek ve oradan eşleştirme […]

Devamı: Elden Ring Colosseums Güncellemesi Geliyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bu arada Online'ı zaten canlıydı şimdi daha çok canlanır, benim gibi Elden Ring'i seven oyuncular için çok güzel bir güncelleme.

Hayatımda gördüğüm en laglı online hizmeti Elden Ring'de olabilir. Bir kere düştüm bu hataya bir daha asla, Hamachi sunucu açsam Elden Ring'in online hizmetinden daha akıcı bir oyun deneyimi yaşarım.

1v1 savaşlarda bile oyun lagdan oynanılmıyor bir de 3v3 getirmişler :D

Hayatımda gördüğüm en laglı online hizmeti Elden Ring'de olabilir. Bir kere düştüm bu hataya bir daha asla, Hamachi sunucu açsam Elden Ring'in online hizmetinden daha akıcı bir oyun deneyimi yaşarım.

1v1 savaşlarda bile oyun lagdan oynanılmıyor bir de 3v3 getirmişler :D
Katılıyorum. Biz Emin Çıtak kanalında PvP yaparken aşırı zorlanıyorduk, sürekli disconnected oluyordu. PvP konusunda DS3 hala bir numara. Bir de ER'de çok fazla build seçeneği var, bir süre sonra uçup kaçabiliyorsun ancak DS3'de yetenek devreye giriyor zaten ona buff buna nerf gelmediği için neyin ne olduğu belli. ER'de daha geçenlerde Colossal silahlara buff geldi, oturması lazım baya.

Lag senin sorunun.
Değil, peer-to-peer online hizmeti sunan tek oyun Elden Ring değil. 50Mbps download, 8Mbps upload internetimle RDRO, GTA V Online sorunsuz oynanabiliyorken (üstelik oyuncu sayısı Elden Ring'den çok daha fazla) Elden Ring oynanamıyorsa oyunun yanlış yaptığı bir şeyler var demektir.

Geri
Yukarı