Elden Ring hızlı soul nasıl kasılır?

SensOuma

Centipat
Daha fazla  
Oyunda çoğu yeri keşfettim ama sadece keşfettim boss mekanlarındaki graceleri açtım ama elimdeki dandik kılıç ve levelim az olduğu için leş torbası gibi ölüyorum sürekli. Aga ben bu oyunda nasıl gelişeceğim onu anlamadım. Gitmemem gereken yerlerde mi dolaşıyorum anlamadım ki gelen geçen tekliyor. Ne yapmam lazım yardım edin. Soul kasmak istiyorum, galiba en iyi çözüm bu olsa gerek nasıl kasabilirim?

Caeliddeki ejderi kesmeye gidebilirsin. Tüm rotayı söyleyebilirim istersen oraya gitmediysen daha.

Bu arada elindeki kılıç ne? Oyun başı genel olarak kolayca iyi bir kılıç alabiliyorsun. Ya katana oluyor ya da BHF oluyor.

Nasıl yani keşfettin ve içeri bir bakıp çıktın mı? Keşfettiğin yerleri temizler ve sonundaki bossu alt edersen zaten oyun sana gelişmen için yeteri kadar rün sağlıyor. Madenlerden elindeki ekipmanlara + basmak için gerekli olan eşyaları toplayabiliyorsun.

Oyuna yeni başladıysan Limgrave ve Weeping Peninsula bölgelerinden ayrılmamanı tavsiye ederim. Bu 2 bölge de yeşil bitki örtüsüne sahip bölge, daha farklı bitki örtüsü barındıran bir bölgeye girdiysen bil ki henüz orada olmaman gerekiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videonun son bölümünde ihtiyacın olan şey var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videonun son bölümünde ihtiyacın olan şey var.

Buna ekstra olarak + Night's Cavalry'i bug ile öldürerek +45k soulda alabiliyorsun ekstradan. Ham 100k soul falan geliyor

Ama bana göre en mantıklısı git gud. İlk oynayışımda ejderi kesmemiştim oyunu bayağı kolaylaştırdığından.

Buna ekstra olarak + night's Cavalry'i bug ile öldürerek +45k soulda alabiliyorsun ekstradan. Ham 100k soul falan geliyor.

Ama bana göre en mantıklısı git gud. İlk oynayışımda ejderi kesmemiştim oyunu bayağı kolaylaştırdığından.

Hocam git gud dediğiniz tam olarak ne oluyor açıklar mısınız?

Nasıl yani keşfettin ve içeri bir bakıp çıktın mı? Keşfettiğin yerleri temizler ve sonundaki bossu alt edersen zaten oyun sana gelişmen için yeteri kadar rün sağlıyor. Madenlerden elindeki ekipmanlara + basmak için gerekli olan eşyaları toplayabiliyorsun.

Oyuna yeni başladıysan limgrave ve weeping peninsula bölgelerinden ayrılmamanı tavsiye ederim. Bu 2 bölge de yeşil bitki örtüsüne sahip bölge, daha farklı bitki örtüsü barındıran bir bölgeye girdiysen bil ki henüz orada olmaman gerekiyor.

Hocam bossları nasıl kesip çıkabilirim söyler misiniz? Kesmek için belli bir level belirli bir seviyede silah lazım. Oyuna tam olarak yeni başladım denilmez nasıl anlatsam bilmiyorum.

Hocam bossları nasıl kesip çıkabilirim söyler misiniz? Kesmek için belli bir level belirli bir seviyede silah lazım. Oyuna tam olarak yeni başladım denilmez nasıl anlatsam bilmiyorum.

Belli bir level veya silah diye bir şey yok kesmen için. Direkt 1 tane katana alıp margite hiç level atlamadan girip kesebiliyorsun. Ondan sonra da ondan çok daha kolay bir boss geliyor zaten.

Zindan, maden gibi yerlerdeki bosslardan söz ediyorum, onları kesebilmek için belirli bir seviyeye ihtiyacınız yok. En azından oyunun başlangıcındakiler için yok, oyunun başlangıcındaki madenler çok rahat ilk seviyede bile temizlenebilirler.

Çok vuruyor olmaları oyunun doğasında var, bu oyunlar zor oyunlar zaten gayet normal ilk oynayan kişinin zorlanması. Deneyerek alışacaksın hepsine, öle öle artık ölmemeye başlayacaksın. Bu da sana eşi benzeri olmayan bir tatmin hissi verecek, "ben geliştim" diyebileceksin.

Yeni konular

Geri
Yukarı