Elden Ring insanlara yardım ederek Rune Arc nasıl kasılır?

Ahmed.arif

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx6600 Ekran Kartı
Ryzen 5 5500 İşlemci
A320M-C R2.0 Anakart
16GB Corsair Ram
Rune Arc kasmak için insanlara yardım etmem gerektiğini veya düelloya girmem gerektiğini öğrendim. Ama insanlara yardıma gitmek için small golden effigy kullanınca kimseye gidemiyorum. Behind caria manordaki grace noktasına kuruluyorum ama dakikalarca beklemem rağmen gelen giden olmuyor. Şu an 89 levelim benim için rune Arc kasma taktikleri verebilir misiniz?

Ya da nerelerde small golden effigy kullanmam gerekiyor? Small golden effigy kullanınca çıkan neraby only ve both near and far yazılarının anlamı nedir? Rune Arc kasmak için tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok online sistemini bilmiyorum oyunun ama boss kapılarının önünde şansınız daha yüksek olur diye düşünüyorum çünkü insanların genelde bosslarda yardıma ihtiyaçları oluyor onun dışında yardıma gerek kalmıyor. Margit'in boss kapısının önüne gidip deneyin mesela.

Onun dışında Rune Arc ve dolayısıyla Great Runes bence gereksiz, oyunu 18 kez bitirdim hiçbirinde de kullanmadım Great Rune'leri. Oynanışınızı etkileyen bir rune kullanmıyorsanız eğer bence bunun için uğraşmaya değmez.

Ek olarak Rune Arc'lar farelerden de düşebiliyorlar onu da belirteyim, fare keserek de farmlayabilmek mümkün ama daha uğraştırıcı olacağı kesin.

Çok Online sistemini bilmiyorum oyunun ama boss kapılarının önünde şansınız daha yüksek olur diye düşünüyorum çünkü insanların genelde bosslarda yardıma ihtiyaçları oluyor onun dışında yardıma gerek kalmıyor. Margit'in boss kapısının önüne gidip deneyin mesela.

Onun dışında Rune Arc ve dolayısıyla Great Runes bence gereksiz, oyunu 18 kez bitirdim hiçbirinde de kullanmadım Great Rune'leri. Oynanışınızı etkileyen bir rune kullanmıyorsanız eğer bence bunun için uğraşmaya değmez.

Ek olarak Rune Arc'lar farelerden de düşebiliyorlar onu da belirteyim, fare keserek de farmlayabilmek mümkün ama daha uğraştırıcı olacağı kesin.

Hocam neredeyse kestiğim bütün bossların kapılarında 20 dakika kadar bekledim ama maalesef hiçbir şekilde Online bağlanamadım. Muhtemelen oyuncu sayısı bir hayli azaldığı için bu durumu yaşıyorum. Rune Arc kazanmak istemem de Godrick'ten düşen Great Rune'nin Rume Arc kullandıktan sonra mana, canlılık ve intellegenselarımı çok yükseltiyor olmasıydı.

Hocam neredeyse kestiğim bütün bossların kapılarında 20 dakika kadar bekledim ama maalesef hiçbir şekilde Online bağlanamadım. Muhtemelen oyuncu sayısı bir hayli azaldığı için bu durumu yaşıyorum. Rune Arc kazanmak istemem de Godrick'ten düşen Great Rune'nin Rume Arc kullandıktan sonra mana, canlılık ve intellegenselarımı çok yükseltiyor olmasıydı.
Ölünce kaybettiğiniz ve oyunda önceki yapımlara göre Rune Arc çok kötü dağıtıldığı için zaman kaybı olarak görüyorum ben. Önceki yapımlarda oyun bittiğinde elinde istemediğin kadar Humanity (sırasıyla Human Effigy ve Ember) kalırdı dolayısıyla farmlamaya ihtiyaç bile duymazdık ancak Elden Ring'de olabildiğince az serpiştirilmiş.

Bunun yerine Marika's Scarseal (Soreseal daha iyi fakat edinmesi zor) ve Intelligence-knot Crystal Tear tavsiye ederim. Intelligence-knot 3 dakikalığına size +10 Int sağlıyor zaten o bile yeter.

Ölünce kaybettiğiniz ve oyunda önceki yapımlara göre Rune Arc çok kötü dağıtıldığı için zaman kaybı olarak görüyorum ben. Önceki yapımlarda oyun bittiğinde elinde istemediğin kadar Humanity (sırasıyla Human Effigy ve Ember) kalırdı dolayısıyla farmlamaya ihtiyaç bile duymazdık ancak Elden Ring'de olabildiğince az serpiştirilmiş.

Bunun yerine Marika's Scarseal (Soreseal daha iyi fakat edinmesi zor) ve Intelligence-knot Crystal Tear tavsiye ederim. Intelligence-knot 3 dakikalığına size +10 Int sağlıyor zaten o bile yeter.

Hocam bu İntelligence-knot dediğiniz eşya veya neyse onu nerede bulacağım peki?

Hocam bu İntelligence-knot dediğiniz eşya veya neyse onu nerede bulacağım peki?
Caria Manor girişinde bir yerlerde olması gerekiyor internetten bakabilirsiniz, bunu kullanabilmek için Wondrous Physick'i almış olmanız gerekiyor.

Her boss fight'a gireceğiniz zaman için bunu zaten oyunda 3 dakikada ölmeyen boss yok herhalde hepsini süresi bitene kadar kesersiniz.

Caria Manor girişinde bir yerlerde olması gerekiyor internetten bakabilirsiniz, bunu kullanabilmek için Wondrous Physick'i almış olmanız gerekiyor.

Her boss Fight'a gireceğiniz zaman için bunu zaten oyunda 3 dakikada ölmeyen boss yok herhalde hepsini süresi bitene kadar kesersiniz.

Eyvallah hocam sağ olun. Dikkate alacağım. Hocam bu arada ben bu bir sürü kız spamlayan ismi R ile başlayan 2 fazlı olan bosu yendim en son şimdi de bu Volkanlı bölgeye gitmek istiyorum. Şimdiden bu Volkanlı bölgeye gidip oradaki bosu kesersem NPC'lerde bir sıkıntı çıkar mı? Ya da seviyem oradaki bossu kesmeye yeter mi?

Malenia'yı kestiniz mi hocam? Malenia'yı kestikten sonra onun giriş kısmına işaret bırakarak yardıma gidebilirsiniz orada bayağı yardım isteyen oluyor. Ama tabii iki veya üç kişi olunca bossun canı da artıyor bu da Malenia'yı kesmeyi biraz zorlaştırıyor.

Malenia'yı kestiniz mi hocam? Malenia'yı kestikten sonra onun giriş kısmına işaret bırakarak yardıma gidebilirsiniz orada bayağı yardım isteyen oluyor. Ama tabii iki veya üç kişi olunca bossun canı da artıyor bu da Malenia'yı kesmeyi biraz zorlaştırıyor.

Yok hocam. Dedim ya daha 90 levelim. Yolum Maleniaya çok daha var.

Yeni konular

Geri
Yukarı