Elden Ring iade edilmeli mi?

Oyunu sadece 72 dakika oynadım evet daha çok erken oyunda daha tecrübesizim. 2 saat olmadan iade etme hakkım mevcut ama ne yapsam bilemedim. İngilizce olması ayrı zorluyor beni ilk defa souls-like oynamanın da tecrübesizliği de var tabii ki. Normalde hikayeli bir oyuna para verme taraftarı hiç değildim çünkü elinde sonunda bitecek ve o verdiğin paranın bir yerden sonra hakkını alamayacaksın. İndirimsiz bir şekilde 600TL'ye aldığım için de çok fazla geldi. Almak için biraz zorladım diyebilirim kendimi. Şu anda cebimde 5TL bile kalmadı :D. Oyun elbette çok güzel ona hiçbir lafım yok. Sizce ne yapmalıyım? Rehber izleyerek devam mı etmeliyim yoksa süre dolmadan iade mi etmeliyim? Bir kez daha oyuna girersem iade etme hakkımı kaybedeceğim.
Eninde sonunda bitmesi verdiğin paranın hakkını alamaman anlamına mı geliyor? Umarım yiyecek herhangi bir şey almıyorsundur çünkü onlar da bitiyor.

Oyunu sadece 72 dakika oynadım evet daha çok erken oyunda daha tecrübesizim. 2 saat olmadan iade etme hakkım mevcut ama ne yapsam bilemedim. İngilizce olması ayrı zorluyor beni ilk defa souls-like oynamanın da tecrübesizliği de var tabii ki. Normalde hikayeli bir oyuna para verme taraftarı hiç değildim çünkü elinde sonunda bitecek ve o verdiğin paranın bir yerden sonra hakkını alamayacaksın. İndirimsiz bir şekilde 600TL'ye aldığım için de çok fazla geldi. Almak için biraz zorladım diyebilirim kendimi. Şu anda cebimde 5TL bile kalmadı :D. Oyun elbette çok güzel ona hiçbir lafım yok. Sizce ne yapmalıyım? Rehber izleyerek devam mı etmeliyim yoksa süre dolmadan iade mi etmeliyim? Bir kez daha oyuna girersem iade etme hakkımı kaybedeceğim.
elden ring şu anda 600 lira verip de son 1-2 senede çıkmış güncel oynayabileceğin en iyi oyun.iade edip başka oyun alacaksan iade etmemelisin bence.

ingilizce konusunda dert etmene gerek yok. hiçbir hikaye parçasını dinlemek zorunda değilsin. nerdeyse sadece grace lerin ışığını takip ederek oyunu bitirebilirsin. guide a bakmanı sadece takıldığın ve nereye gideceğini bulamadığın zaman bakmanı öneririm. gerçekten ilk run da guide izlemek soulslike ların en önemli amaçlarından biri olan keşfi öldürüyor ama herkes kendine oynuyor. hangisi daha senin için zevkli ise onu yap. ama guide sız deneme yapman iyi olur.

bu oyunların hikayeleri çok havada anlatıldığından hikaye faktörü genellikle önemli değil. önemli olan farklı buildler yapmak bazı, önemli kararları farklı yapıp sonu değiştirip farklı hikaye parçaları görmek, bossları o yaptığın farklı build lerle alt etmek.

eğer oyunu sevdiysen bağlanır ve birden fazla bitirirsin zaten. yani demek istediğim elden ring zamansız bi oyun al kütüphanene koy. isteiğin zaman oyna. kesinlikle fiyatına değer. durumun çok zorda olmadığı sürece oyunu da sevdiysen iade etmek çok mantıksız

Hocam ne yalan söyleyeyim biraz öyle oldu. Oynama isteğim çok fazla vardı. Normalde Sekiro alacaktım ama Elden Ring aldım. Zamlanma durumu da olduğu için acele ettim almak için cüzdanım boş şu an :D. Zamlanırsa asla alıp oynayamam.

Sekiro alın hocam dediğiniz gibi. Ben Sekiro aldım, hem Elden Ring ve diğer souls oyunlarına göre daha hareketli ve bu yüzden daha çok hoşuma gidiyor hem de 145TL. Bu fiyata kesinlikle değer. 600TL'ye Elden Ring için yorum yapamayacağım parasına değecek bir oyuna benziyor ama benim gibi souls acemileri için 600TL ideal değil bence. 28TL'ye de fallen order alın souls olmasa da biraz dodge ve parry mekaniklerine alıştırıyor. 145+28 173TL'ye Sekiro ve Jedi Fallen Order alın.

Bence devam edin wlden ringde suan 240 saati devirdim ben sarıyor sekiro inan cok daha kanser bir oun benve souls serisi icinde en iyi ve rahati elden ring tasarimlari detaylaei hoş türkce yama ile 1 kez bitirin neyin ne olsugunu ogrenin 2. Kez oyun sonunda baslayabilirsiniz karakter sifirlanmadan oyunu 7 kere vitirme hakkiniz var

Bence devam edin wlden ringde suan 240 saati devirdim ben sarıyor sekiro inan cok daha kanser bir oun benve souls serisi icinde en iyi ve rahati elden ring tasarimlari detaylaei hoş türkce yama ile 1 kez bitirin neyin ne olsugunu ogrenin 2. Kez oyun sonunda baslayabilirsiniz karakter sifirlanmadan oyunu 7 kere vitirme hakkiniz var
Ayrica elden eing ps veya xboxta zamlandi 1049 tl oldu birde kolay kolay indirime girmeyeceğini düşünürsek ilerde iade ettiginize pismanda olabilirsiniz

Devam et bir gece ansızın 1000TL olabilir pişman olursun.

Köhne ve tekrarlayan Ubisoft oyunlarının fiyatlarına bakın bir de. Almamız için yalvarır durumdalar. Valhalla ilk çıktığında öhh paraya bak demiştim. İlk indirimde 180 TL'ye alıp bitirmiştim. Şimdi yine artıyor.
Her anlamda bir geçiş dönemindeyiz. Döviz zar zor yerinde duruyor. Bakmayın 19-20 lere. 35-40 olması gerekiyor en az. Seçime kadar da böyle gidecek ve sonra patlayacak.
Yaz indirimleri diyor da bazıları o zaman indirimli 600 TL olur belki. Ama ihtimal vermiyorum. 100 TL olsa %15 indirim gelir en fazla.
Ben de dün aldım yavaş yavaş oynamaya başladım. İlk souls deneyimim. Xbox series S kontrolü ile oynuyorum, şimdilik öğrenme, ortama alışma sürecindeyim. Yabancıyım bu türe. Baktım olmuyor atarım köşeye. Yapacak bir şey yok. Ama devam ederim, inat ederim, bitiririm düşüncesindeyim. Böyle olursa da diğer tüm souls oyunları alır oynarım.
Karar senin. Ben iade etmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı