Elden Ring indirime girer mi?

Bu indirim durumları yapımcı firma ile değil, yayıncı firma ile alakalı. Örneğin Sekiro'da fromsoftware yapımı ama birçok defa indirime girdi. Bunun sebebi yayıncı firmasının Activision olması.

Elden Ring'e gelirsek, bir ihtimal girebilir ama çok da büyük bir ihtimal değil bu. Ayrıca ben oyunu aldım ve beğenmedim. Sekiro bence çok daha güzel aksiyon hissi veren bir oyun. Dövüşleri çok daha zevkli. Elden Ring'in dövüş sistemi bana hitap etmiyor çünkü neredeyse sadece dodge atma üzerine kurulu.
Hocam sekiro'da sadece parry atmaya dayanmıyor mu? Ben blazing bull'da 3 saat harcadım sadece parry mekaniğini öğrenicem diye.

Elden Ring satış başarısı ve Souls popülaritesinden sonra firma indirim konusunda çok cimri oldu. Kur farkını da affetmeyip yine fiyata yansıtacaktır. Fakat yaz indirimlerinden sonra olur bu.

Uzun lafın kısası niyetiniz varsa yaz indirimleri içinde almanız. %30 indirim olursa cabası.

Hocam sekiro'da sadece parry atmaya dayanmıyor mu? Ben blazing bull'da 3 saat harcadım sadece parry mekaniğini öğrenicem diye.
Doğru Sekiro'da deflect dediğimiz şey, oyunun en önemli mekaniği ama oyun sadece bunun üzerine kurulu değil. Ben Blazing Bull'u dodge ve long spark ile geçmiştim. Ayrıca bire bir dövüş hissi verdiği için çok zevk alıyordum. Elden Ring'de dodge atmak dışında bir mekanik görmedim şahsen.

Doğru Sekiro'da deflect dediğimiz şey, oyunun en önemli mekaniği ama oyun sadece bunun üzerine kurulu değil. Ben blazing Bull'u dodge ve long spark ile geçmiştim. Ayrıca bire bir dövüş hissi verdiği için çok zevk alıyordum. Elden Ring'de dodge atmak dışında bir mekanik görmedim şahsen.

Elden Ring hakkında fazla bir bilgim olmadığı için bir şey diyemem ancak dediğiniz gibi Sekiro'daki o ölme korkusu ve aksiyon çok sarmıştı.

Elden Ring hakkında fazla bir bilgim olmadığı için bir şey diyemem ancak dediğiniz gibi Sekiro'daki o ölme korkusu ve aksiyon çok sarmıştı.
Elden Ring'de pek korku unsuru yok. Yani ölümün bir zararı olmuyor. Çok kısa mesafelerde kayıt noktaları olduğu için de öldüğünüzde yakın yerden başlayıp devam edebiliyorsunuz.

Elden Ring oyununda sıkıntı olabilecek tek şey rün kaybı olur muhtemelen. Öldüğünüzde bıraktığınız rünleri geri alabilmek için yine aynı noktaya gitmeniz gerekiyor. Başlardaki kayıp çok sıkıntı olmasa da oyunun ilerleyen safhalarındaki yaşanan 100K'ya yakın rün kayıpları çok can sıkıcı oluyor.

Yine de buna rağmen, özellikle bu türe yeni başlayanlar için Elden Ring en güzel örnektir bana göre. Keza ben de yeni başladım ve şu an başka bir oyuna bakma gereksinimi bile duymuyorum.

Elden Ring'de pek korku unsuru yok. Yani ölümün bir zararı olmuyor. Çok kısa mesafelerde kayıt noktaları olduğu için de öldüğünüzde yakın yerden başlayıp devam edebiliyorsunuz.

Elden Ring oyununda sıkıntı olabilecek tek şey rün kaybı olur muhtemelen. Öldüğünüzde bıraktığınız rünleri geri alabilmek için yine aynı noktaya gitmeniz gerekiyor. Başlardaki kayıp çok sıkıntı olmasa da oyunun ilerleyen safhalarındaki yaşanan 100K'ya yakın rün kayıpları çok can sıkıcı oluyor.

Yine de buna rağmen, özellikle bu türe yeni başlayanlar için Elden Ring en güzel örnektir bana göre. Keza ben de yeni başladım ve şu an başka bir oyuna bakma gereksinimi bile duymuyorum.
Yani yılın oyunu ödülünü boşuna almadı. Anlıyorum.

Geri
Yukarı