Elden Ring int Build talisman nedir?

Keitra

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar görsel olarak eklediğim talismanlar tam olarak farkları ne anlamadım. Onun dışında radagon icon ve godfrey iconları ne işe yarıyor? Onun dışında Build'imi de bırakacağım ek olarak fotoğrafını. Önerdiğiniz daha güçlü talisman vs bir şey var mı? Build oturmuş mu sizce? Oyun hakkında vereceğiniz Build tavsiyeleri vs açığım teşekkürler.

Dosya Ekleri

• ELDEN RING_2024.05.26-21.41.png
    ELDEN RING_2024.05.26-21.41.png
    1,9 MB · Görüntüleme: 23
  • ELDEN RING_2024.05.26-21.41_1.png
    ELDEN RING_2024.05.26-21.41_1.png
    1,9 MB · Görüntüleme: 17
  • ELDEN RING_2024.05.26-21.41_2.png
    ELDEN RING_2024.05.26-21.41_2.png
    2,3 MB · Görüntüleme: 16
Graven Mass olan büyülerin gücünü arttırıyor diğeri ise seal ile yaptığın ıncantationların gücünü arttırıyor.

Graven Mass olan büyülerin gücünü arttırıyor diğeri ise seal ile yaptığın ıncantationların gücünü arttırıyor.
Hocam ek olarak oyundaki kıyafetler (büyü için) herhangi bir kıyafet hasara artış vs sağlıyor mu yoksa sadece görünüş mü

Hocam ek olarak oyundaki kıyafetler (büyü için) herhangi bir kıyafet hasara artış vs sağlıyor mu yoksa sadece görünüş mü
Burdan bütün özel güçleri olan zırhlara bakabilirsin mesela bak giydiğin kask aşağıya koyduğum Primeval Sorceries büyülerinin hasarını arttırıyormuş ama FP kullanımını da %15 arttırıyormuş.

Burdan bütün özel güçleri olan zırhlara bakabilirsin mesela bak giydiğin kask aşağıya koyduğum Primeval Sorceries büyülerinin hasarını arttırıyormuş ama FP kullanımını da %15 arttırıyormuş.

Benim buildim için bir set önerin var mı peki büyülerim resimde. Veya büyü önerisi setim için. Herhangi tavsiyeni uygularım set detayları buffları hakkında pek bilgim yok. Bu kask benim büyülerimden birinin işine yarıyor mu

Benim Build'im için bir set önerin var mı peki büyülerim resimde. Veya büyü önerisi setim için. Herhangi tavsiyeni uygularım set detayları buffları hakkında pek bilgim yok. Bu kask benim büyülerimden birinin işine yarıyor mu?

Büyülerden falan pek anlamıyorum hocam maalesef ki. Başka bilen arkadaş varsa yardımcı olur.

Geri
Yukarı