Elden Ring işlemci yetersiz uyarısı

Tamam oyunu oynadıktan sonra işlemci olan derece yüksek sıcaklığa gelir mi, yangını yanar mı, oyundan atmasına gelir mi, işlemci bozacak mı? Hepsi bunlara zarar verecek mi?

Soğutucu kalitesiz ise işlemcin çok sıcak olur. İşlemcin bozulmaz.
Oyun oynamak genelde zarar vermez.

Bu site bot kafasında iş yapıyor. Oraya yazıyor ne test var ne bir şey hani bunun altı tüm her şey imkansız der gibi öyle bir şey olmaz. Siz bu sitelere bakmayın en güzeli.

İşlemci, ekran kartı vs modelini YouTube'da yazıp aynı sistemle oynayan adamın videolarını izleyin az çok fikriniz olur. Her zaman olmasa da denk geliyor mutlaka biri video koymuş oluyor.

Mesela bu aynı işlemci sizinle ama GTX 970 kullanmış sizde 2060 var bundan kat kat daha iyi oynarsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Soğutucu kalitesiz ise işlemcin çok sıcak olur. İşlemcin bozulmaz.
Oyun oynamak genelde zarar vermez.
Tamam bende bir kaç sene olduktan sonra sıcaklık sorunu yaşamamıştım. Şu an normal dereceyi alıyorum. Şimdi oyunu oynamayı düşünüyorum. 1440p çözünürlük olan grafik ve fps ye kaç almam lazım öneririm? PC yada PlayStation birine hangisi seçerim?

Tamam bende bir kaç sene olduktan sonra sıcaklık sorunu yaşamamıştım. Şu an normal dereceyi alıyorum. Şimdi oyunu oynamayı düşünüyorum. 1440p çözünürlük olan grafik ve fps ye kaç almam lazım öneririm? PC yada PlayStation birine hangisi seçerim?
PlayStation 5 ise PlayStation.
PC'de ise 1440p düşük-orta oynarsın gibi gibi.

Geri
Yukarı