Elden Ring Leyndell'e nasıl girilir?

Tugr2064

Decipat
Daha fazla  
Elden Ring raya lucariayı bitirdim şu an 106 lvlim. Max moonveil katana ve seviye 14 utchi katana kullanıyorum. Lyndelle için lvlim yeter mi? Daha kasmalı mıyım? Ve nereden gideceğim? Ha bire boss geliyor.

Hocam merhaba, konunuzu yeni gördüm. Eğer hala Leyndell'e giremediyseniz, şu yöntemi uygulayabilirsiniz.

Dectus Madalyonu'nun sağ ve sol parçasını bulmalısınız öncelikle, ondan sonrasında Grand Lift of Dectus'a gideceksiniz ve bu iki madalyon sayesinde Lift aktif hale gelecek, bu sayede Altus Plateau'ya ulaşmış olacaksınız. Bu bölge üzerinden rotanızı oluşturarak Leyndell bölgesini keşfedebilirsiniz.

Hocam merhaba, konunuzu yeni gördüm. Eğer hala Leyndell'e giremediyseniz, şu yöntemi uygulayabilirsiniz.

Dectus Madalyonu'nun sağ ve sol parçasını bulmalısınız öncelikle, ondan sonrasında Grand Lift of Dectus'a gideceksiniz ve bu iki madalyon sayesinde Lift aktif hale gelecek, bu sayede Altus Plateau'ya ulaşmış olacaksınız. Bu bölge üzerinden rotanızı oluşturarak Leyndell bölgesini keşfedebilirsiniz.
Hocam azıcık geç gördünüz gibi Altus platosunu bitirip lyndeli kanalizasyonaları dahil bitirp ranninin questini bitirip üstteki dağlarda rivers of blooda kadar her yere gittim.

Geri
Yukarı