Elden Ring nasıl öğrenilir?

Peki statlarimi neye göre vereceğim? Bu konuda YT'de de pek bir şey bulamadım. Sadece Build çıkıyorlar. Guts Build'i falan çıkılıyorsa çıkmak isterim mesela ama nasıl yapacağım? Ytdeki videolar oyunu bilenler için, çok vaktim olmuyor bilgisayara bakmak için bu sebepten dolayı aşırı keşif yapamıyorum.
Hangi stat'a + basınca hangi özelliklerin yükseliyor bunu direkt level up ekranında görebilirsin. Böylece aklında ne varsa yavaş yavaş onu uygulayabilirsin. İlk oynayışta Str/Dex üzerine basit bir build yapabilirsiniz. Benim önerim ilk oynayışta belli rehberleri takip ederek oynamamanız, oyunu kendiniz çözerek ilerlemeniz. Böyle daha zevkli olur diye düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Emin çıtak izle çok iyi anlatıyor diğer souls like oyunları dahil.

Bunu izledim zaten, Build konusunda bana pek faydası olmadı açıkçası, bu sebeple buraya yazdım.

Hangi Stat'a + basınca hangi özelliklerin yükseliyor bunu direkt level up ekranında görebilirsin. Böylece aklında ne varsa yavaş yavaş onu uygulayabilirsin. İlk oynayışta Str/Dex üzerine basit bir Build yapabilirsiniz. Benim önerim ilk oynayışta belli rehberleri takip ederek oynamamanız, oyunu kendiniz çözerek ilerlemeniz. Böyle daha zevkli olur diye düşünüyorum.

Haklısınız fakat dediğim gibi çok kısıtlı bir süre içinde oyun oynayabiliyorum maalesef. Bu sebeple bilip oynamak daha akıllıca gibi gözüktü gözüme.

Haklısınız fakat dediğim gibi çok kısıtlı bir süre içinde oyun oynayabiliyorum maalesef. Bu sebeple bilip oynamak daha akıllıca gibi gözüktü gözüme.
O zaman en son oynadığım Emin Çıtak'tan çaldığım build'i size de önerebilirim. Tek seferde Elden Ring bitirdim minvalinde bir isme sahip olan canlı yayın tekrarını Youtube'dan açın. Oradaki zaten build'i canlı yayın içerisinde yapıyor. Sadece ilk boss'u kestiği yere kadar izlemeniz kafi olur, oyunun başı oldukça rahat geçer sizin için.

Bunu izledim zaten, Build konusunda bana pek faydası olmadı açıkçası, bu sebeple buraya yazdım.

Build değil devamı daha çok işe yarar bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı