Sürprizbozan Elden Ring Malenia nasıl geçilir?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

go ask alice

Hectopat
Yer
Mother Adana
Daha fazla  
Kötü takıldım. Karakter Vagabond. Rivers of Blood var Mimic var. 2. fazda çok dayanamıyorum. Larval Tear var öneri veya bildiğiniz numaralar varsa alırım. Biraz daha deneyeceğim ama asıl sorum bu bossu sonra geçsem olur mu? Veya hangi bossdan önce geçeyim?

İlk fazda mimic tearı kullanma istersen 2. fazda mimic tearı çağırıp saldırabilirsin. 2. fazın başında kılıcını yere saplayıp alan hasarı vurduktan sonra mimicle Allah ne verdiyse saldırdım ben ve geçmiştim dene istersen ama komplike şekilde hareket şemasını öğrenmek istiyorsan kolay gelsin.

Mohgwyn's sacred spear'ın özelliğini kullanarak kolayca geçebilirsin.
Bunu videoda görmüştüm. Sona saklayalım bunu.

Malenia opsiyonel boss. Oyunu bitirmek için kesmek zorunda değilsin.
Biraz deneyeceğim. Geçemezsem bir kaç boss sonra geri gelirim o zaman.

İlk fazda mimic tearı kullanma istersen 2. fazda mimic tearı çağırıp saldırabilirsin. 2. fazın başında kılıcını yere saplayıp alan hasarı vurduktan sonra mimicle Allah ne verdiyse saldırdım ben ve geçmiştim dene istersen ama komplike şekilde hareket şemasını öğrenmek istiyorsan kolay gelsin.
Deneyeceğim.

Waterfowl dance yapmaya basladiginda kafasina 1 tane freezing pot atabilirsin cancellaniyor.
İlk fazı Mimicsiz geçmek için iyi olabilir. Kesin deneyeceğim.

Blasphemous Blade ile stun lock yapıp geçebilirsin.
Bunu NG+ Faith için aldım duruyor. Fakat şuan yüksek bir Faith istiyordu sanırım. Bu da sona kalsın.

Black Knife Tiche'de kullanabilirsin istiyorsan. Mimic kadar guclu.
Var ama FP yetmiyordu buna. Malenia hasar ile can tazelediği için Tiche mantıklı olabilir. Son çare olarak dursun burada.

Bunu ng+ faith için aldım duruyor. Fakat şu an yüksek bir faith istiyordu sanırım. Bu da sona kalsın.

Var ama F/P yetmiyordu buna. Malenia hasar ile can tazelediği için tiche mantıklı olabilir. Son çare olarak dursun burada.
Coni ilk turu bir şekilde sağ atlatman lazım neyin var neyik yok 2. turda kullanman lazım 2. turu uzatırsan ölürsün. 2. turda şu saldırıyı bu videodaki gibi atlatmaya çalış mümkünse bu saldırıyı yaptıktan sonra Mimic'i çağır bu yeteneği resmen içinden geçiyor Mimic'in.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı