Çözüldü Orijinal GTA San Andreas açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emirsupra1453

Picopat
Daha fazla  
Orijinal GTA San Andreas açılmıyor.
Arkadaşlar oyun orijinaldir klasörlerinden anlayabilirsiniz oyuna tıklıyorum imleç dönüyor ve öyle kalıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (19).png
    Ekran Görüntüsü (19).png
    69,4 KB · Görüntüleme: 55
Çözüm
Hocam setup'u kurmanız lazım oyunu kurmanız için. Setup'ta tikli kısımda SkyGfx ve Project2DFX, PS2-like graphics seçeneklerini kaldırın öyle kurun. Eğer setuptan daha önceden kurduysanız oyunun kurulu olduğu bölümden modloader klasörüne gelip yukarıda yazdığım modların klasörlerini silin. Cleo'yu silmenize gerek yok.
Definitive Edition farklı, orijinal olan farklı. İkisi de farklı ürün.

Oyunun dijital olarak bir kopyası yoksa ve satılmıyorsa destek vermek meşru diye biliyorum. Konularda link verirken satıriçi kod içerisinde verirseniz bir problem olmuyor. Yoksa dediğiniz gibi mesajlarınızın silinmesi garip.
Haklısınız ikisi farklı ürün ben de tamamen sizin gibi düşünüyordum mesajlarım silinene kadar. Art niyetli konuşmuyorum zaten size karşı keşke ben de yardım edebilseydim özellikle GTA SA başlıklarında. Epeyce vakit öldürmüştüm zamanında özellikle SAMP sunucularının kodlamasında.

Benim attığım Setup'lu. Ben linkini attığım yerden yükledim bir sorun yaşamadım. Siz de kurduktan sonra sorun yaşamazsınız büyük ihtimalle. RAR dosyasını yükledikten sonra klasöre çıkarın ve içerisindeki Setup'u açmadan önce Kurulumsuz GTA SA'yı silin öyle yükleyin.

Hocam açınca böylebir ekran çıktı.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (21).png
    Ekran Görüntüsü (21).png
    620,7 KB · Görüntüleme: 9
Cleo ve scripts klasörlerini silin. Bu arada oyun çalıştı mı?

Hocam BIN arvişi var açamıyorum oyun çalıştı ama 4 GB RAM olmasına rağmen kastırıyor oyun Cleo v4.3.22 olarak geldi.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (24).png
    Ekran Görüntüsü (24).png
    46,1 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:
Hocam setup'u kurmanız lazım oyunu kurmanız için. Setup'ta tikli kısımda SkyGfx ve Project2DFX, PS2-like graphics seçeneklerini kaldırın öyle kurun. Eğer setuptan daha önceden kurduysanız oyunun kurulu olduğu bölümden modloader klasörüne gelip yukarıda yazdığım modların klasörlerini silin. Cleo'yu silmenize gerek yok.

Çözüm

Geri
Yukarı