Elden Ring mi GoW mu?

SyndeX

Femtopat
Daha fazla  
Sizce Elden Ring için mi bekleyeyim yoksa GoW mı alayım ya da ikisini de almayıp başka oyun mu alsam, öneriniz var mı?
Şu anda 3 adet bitmemiş Souls oyunu var. Bunu da hesaba katıyorum ama karar veremiyorum. Oyunlar: Sekiro, DS3, DS2.

Eğer tür fark etmeksizin arıyorsan, gow derim. Hem fiyatı açısından hemde oynanış açısından çok ama çok mutlu eder. Elder ringi indirimde alırsın en azından.

Eğer tür fark etmeksizin arıyorsan, GoW derim. Hem fiyatı açısından hem de oynanış açısından çok ama çok mutlu eder. Elder ringi indirimde alırsın en azından.

Bende şu anlık öyle düşündümde karar veremedim daha bitmemiş 3 tane souls var içimi daha çok karartmak istemiyorum ama artar falan diye korkuyorum zaten 300'den 500e çıktı yine artmasından korkuyorum ama GoW'u 270TL'ye satıyolarmış onu da alabilirim onu da merak ediyorum en azından araya değişik bir oyun kaynamış olur.

Elden Ring hemen hemen butun Souls oyunlariyla ayni oynanisa ve mekaniklere sahip oldugu icin elindeki oyunlari bitirirsen Elden Ring'e belli bir sure ihtiyac duymazsin. GoW alman daha mantikli olacaktir.

Hocam Elden Ring souls hayranlarının özlediği türde bir oyun. Ben yıllardır yeni souls oyunu bekleyen biri olarak kesinlikle Elden Ring alırdım. Bu oyun ileride çok büyük indirimlerede girmez çünkü Souls oyunu. Hep popüler kalacak yaklaşık 1 sene 2 sene felan hem pvp hem pve olarak canlı olacak muhtemelen. Önceki seriler öyleydi çünkü.

Ama GOW hemen indirime girecek oyun türlerinden. Çıkışından 1 ay sonra felan unutulacağı için bence şuan gow değil elden ring almalısın.

Hocam elden ring souls hayranlarının özlediği türde bir oyun. Ben yıllardır yeni souls oyunu bekleyen biri olarak kesinlikle elden ring alırdım. Bu oyun ileride çok büyük indirimlerede girmez çünkü souls oyunu. Hep popüler kalacak yaklaşık 1 sene 2 sene falan hem PvP hem PvE olarak canlı olacak muhtemelen. Önceki seriler öyleydi çünkü.

Ama GoW hemen indirime girecek oyun türlerinden. Çıkışından 1 ay sonra falan unutulacağı için bence şu an GoW değil elden ring almalısın.

Bende oyunu tam oynadıktan sonra PvP'si için istiyorum elden ringi heleki o at sürmesi ve keşif hissi tam Zelda: Botw oynarkenkeni hissi hissettirdi bana izlenimden ama oda doğru GoW en kötü yaz indiriminde indirime girebilme ihtimali var biraz bakayım ben yine gameplaylere ona görede netleştiriyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı