Elden Ring sabit 60 FPS aldıracak sistem önerisi

faffaf

Zeptopat
Daha fazla  
Bütçem 20000 TL aslında kafamda bir şeyler var ama uyum denen şeyden bir şey anlamadığım içim sormak istiyorum.
Intel Core i5 12400F 4.40GHz 18MB önbellek 6 çekirdek soket 1700 10nm işlemci.
Gigabyte B760M Gaming X AX 5333MHz(OC) DDR4 soket 1700 M.2 HDMI DP mATX anakartı.
G.Skill 8 GB Ripjaws V siyah 3600MHz CL18 DDR4 Single kit RAM X2.
Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti eagle OC D6X 8 GB GDDR6X 256 bit ekran kartı.
Power Boost X58RGB 650W 80+ mesh RGB tempered glass USB 3.0 mid Tower kasa.
Corsair 1TB MP600 Core XT PCI-e gen4 NVMe M.2 2280 SSD.
Sizce bunlar uyumlu mu ve Elden Ring'te sabit 60 FPS alabilir miyim monitör olarak da şunu kullanacağım.
AOC 27g2sae 27.

Hocam Elden Ring'de drop sorunları var sabit 60 FPS almanız mümkün değil. Buraya mı takıldın diyecek olursanız bilmeniz açısından söyledim.

Güç kaynağı dışında her şey süper. Güç kaynağını daha bilindik markalardan seçmenizi öneririm. Kasa + PSU birlikte geliyor anladığım kadarıyla, eğer seçeneğiniz varsa değiştirin derim.

Güç kaynağı dışında her şey süper. Güç kaynağını daha bilindik markalardan seçmenizi öneririm. Kasa + PSU birlikte geliyor anladığım kadarıyla, eğer seçeneğiniz varsa değiştirin derim.
öneriniz için teşekkürler.
Hocam Elden Ring'de drop sorunları var sabit 60 FPS almanız mümkün değil. Buraya mı takıldın diyecek olursanız bilmeniz açısından söyledim.
en aza indirmek istiyorum o dropları çünkü çok yaşıyorum.

hocam ana kartım stoklarda bitmiş GIGABYTE H610M H 3200MHz DDR4 Soket 1700 M.2 HDMI D-Sub mATX Anakart şunu kullansam olur mu buradan arta kalacak parayla intel i5 13400f mi yapsam yoksa kasayı Thermaltake mi yapsam

Son düzenleme:

Geri
Yukarı