Elden Ring summoning pool olmadan coop girilebilir mi?

Baran0141

Hectopat
Yer
Nordland
Astel Naturalborn of the Void ile kapışıyorum lakin bir türlü alamıyorum, yakınlarda summoning pool yok. Finger remedy ile adam gelmesi için bekliyorum ama gelen yok. Adamların gelmesi için summoning pool şart mı? Online olarak Boss'a giren oyuncular var YouTube'da. Yardıma gelecek birisi varsa beklerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Linkleri buraya bırakayım hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ban riski varmı?
Yapımcının açıklamasını ekliyorum, ben 2 kez oyunu bu mod ile bitirdim ban yemedim.

Can this ban me?

No, the mod prevents you from connecting the FromSoftware's matchmaking servers, and it uses save files different to the non-modded game. Easy Anti-Cheat is also not active when using this mod. There's no way to get banned using this mod unless you modify it with the intent of connecting to vanilla players.

As this mod introduces new items not found in the base game, it uses a different save file to the normal '.sl2' extension. This means that you cannot access your Seamless Coop save files in the base game, and vice versa. Do not revert mod save files back to vanilla save files, as you will likely get banned.

Linkleri buraya bırakayım hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yapımcının açıklamasını ekliyorum, ben 2 kez oyunu bu mod ile bitirdim ban yemedim.
peki bu modu indirince adamları normal de çağırdığımız gibi mi çağıracağız? rastgele olarak

Geri
Yukarı