Elden Ring zorlar mı?

• Konuyu başlatan Matany
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 510
Dark Souls 2'nin hitboxları düzgün çalışan versiyonu yok, oyunun genel sorunu o. Adp istatistiğini en az 15 yaparsanız biraz daha rahat oluyor hitbox açısından. Eğer vanilla sürümü oynuyorsanız o daha da kolay çünkü Scholar of the First Sin'in düşman yerleşimleri çok sıkıntılı.

Konu içeriğini yanlış anlayıp Dark Souls 2'nin zorluğu için de yorum yapmışım, sadece Elden Ring için yorum yapmak gerekirse end-Game'ine kadar bence Dark Souls 2'den bile kolay bir oyun. Sadece end-Game'i gereksiz zorlayıcı onu da spirit ashes çağırarak kolay bir hale getirebilirsiniz.

Evet normal sürüm oynuyorum videolara baktığım zaman nispeten daha kolay bir de Elden Ring oynadınız mı acaba hocam sormak istediğim birkaç soru varda.

Kolay oyuncular kızgın emote atmaya başladı bile: D

Git gut ile konunun alakası ne alaka acaba hocam onu anlamadım.

Git gut ile konunun alakası ne alaka acaba hocam onu anlamadım.
1696792504472.png

Zorlanmazsın. Alışırsın. Elden Ring şu anda oynayabileceğin ve alışabileceğin en iyi souls oyunu.
(Ed souls 2 dende iyi)

Oyunu bitiren arkadaşlara sormak istediğim soru var demiştiniz, Elden Ring bitirenlere mi yoksa Dark Souls 2 bitirenlere mi? İkisini de bitirdim ama Elden Ring hakkındaki bilgim daha fazladır.

Oyunu bitiren arkadaşlara sormak istediğim soru var demiştiniz, Elden Ring bitirenlere mi yoksa Dark Souls 2 bitirenlere mi? İkisini de bitirdim ama Elden Ring hakkındaki bilgim daha fazladır.

Hocam Elden Ring hakkında sormak istiyorum samuray olarak başlamak istiyorum oyuna şu videodaki Build'i yaparak
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
fakat sonradan değiştirebiliyor muyum acaba.

Hocam Elden Ring hakkında sormak istiyorum samuray olarak başlamak istiyorum oyuna şu videodaki Build'i yaparak
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
fakat sonradan değiştirebiliyor muyum acaba.
Evet değiştirebiliyoruz.

Geri
Yukarı