Elden Ring'in neresi güzel?

Yalnız Elden Ring'i yanlış anlamış millet. Elden Ring Goty olma sebebi oyunda yapacaklarına sınır koymaması. 500 saat bile oynasan yapacak bir şeyler bulabiliyorsun. O yüzden bu oyun GOTY seçildi. Diğer açık dünya oyunlarındaki gibi 25 saat oynadım ana hikayeyi bitirdim çok güzel sinematikler izledim gibi bir durum yok bu oyunda. Zaten sevmeyenler o yüzden sevmemiştir. Elden Ring sana yani herkese farklı oyun tarzı sunuyor nasıl istersen öyle oyna kendi oyununu yarat diyor. Bu şekilde bir oyun piyasada yok maalesef. En yakın witcher 3 var ama onda da nereye gideceğin ne yapacağın belli. Bunda her şeyi sana bırakıyor. Keşif ve merak duygusu olanlar için güzel oyun. 500 saat bile oynasan yapacak farklı bir şey bulursun oyunda. Farklı bir set ile farklı bir oyun tarzı ile oynayabilirsin. Bunu becerebilen oyun yok piyasada. Bu yeniliğinden dolayı GOTY aldı. Yapacağın her şeyi neredeyse aptala anlatır gibi sana gösteren seni sınırlayan keşfetmene izin vermeyen hikayeli oyunlardan sıkılanlar için oyun birebir mükemmel bir oyun.

Ya geç bu işleri.Sen hayatında oyun oynamamışsın.Metin 2 bozması oyunları oyun sanıyorsun.Sana önerecek hikayeli çok open world oyunun varda bilgisayarın kaldırır mı bilmem.
Her oyun hikayesi için oynanmaz ne zaman anlayacaksınız? Bu türde daha önce oyun oynadınız mı acaba çok merak ediyorum.
Bir de sen beğenmiyorsan oynama da gelip oynayıp sevenlere niye hakaret ediyorsun onu anlamadım.
Elden Ring'i çıktığında satın alıp başladım ve açık ara oynadığım en iyi 2 oyundan biri.
Defalarca bitirdiğim witcher 3 den bile daha çok sevdim RDR2 ile karşılaştıramıyorum ama ikisini de en üste koydum kendi sıralamamda öyle bir oyun yani.
Bir de bu kadar ön yargılı olmana gerek yok 30 dk oynayıp hemen oyunun notunu vermişsin.
Bu önyargın yüzünden belki de çok seveceğin bir oyundan mahrum kalıyorsun.

Son düzenleme:
Max. Rockstar fanboy.
Rockstar fanboyları dolu forumda. Oyuncuyu alakadar etmeyen detaylara bile üfff nasil yapmışlar abi teknik seviye, sanat eseri, adeta bir tablo diyorlar. Keşke bez bebek vuruş hissiyle biraz daha uğraşsalar bunlarla uğraşacaklarına. Oyunda bir bug yüzünden görev ilerlemedi Chapter 2 veya 3de. Bataklıkta geçen kalabalık bir grupla çatıştığımız kundaklama görevi. Cyberbug denilen oyunda hiçbir görev beni 45 dk geriye atmamıştı. 45 dk tekrardan oynadım oyunu mecbur. Saatte 20 km hız yapan at arabasını 20 dk sürmek zorunda mıyım ben? Neyse bu benim kişisel problemim her ne kadar en sevdiğim ilk 10a girmese de genel olarak Rdr2 çok iyi oyundur hakkını yememek gerekir ama gta5 de çocuk hikayesini bile mükemmel diyorlar. Gta dan daha güzel hikayeye sahip 100 tane oyun sayarım. Elden Ring lore una laf atıyorlar bir de çıldırmalık. Konu sahibi sana Saints Row gibi serileri tavsiye ediyorum. Elden Ring ten daha sağlam hikayeler var 😁

Oyun sana hitap etmediği için yerden yere vurmuşsun, GOTY boşuna verilmemiş olsa gerek. Erwin'in dediği gibi siz ondan! Oynayın, anlamadığınız işlere de bir şeyler atmayın beceriksizliğinizden.

Oyun sana hitap etmediği için yerden yere vurmuşsun, GoTY boşuna verilmemiş olsa gerek. Erwin'in dediği gibi siz ondan! oynayın, anlamadığınız işlere de bir şeyler atmayın beceriksizliğinizden..

Edit: Yahu dayanamadım yine, From Softfare oyunlarındaki mekaniği başka hangi oyunda tecrübe ettin acaba.

Çok boş bir oyun. Şunu oynayan adam Metin2'de oynar kadar midesizdir. Cyberpunk bug dolu dünyası bu oyundan kat kat iyi. Gerçi bug kalmamıştır şimdi

Metin2 oynayanlar neden midesiz? Sana bunu söyleme hakkını kim veriyor? İnsanlar istediği oyunu oynar. Bu sana onlara bu şekilde hitap etme hakkı tanımaz.

Oyun bana hitap etmese bile oynayanlara ve kitlesine saygı duyarım, incelemelerine kadar arşa çıkarılan bir oyunu neden bilmeden etmeden karalayayım ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı