Elden Ring'in neresi güzel?

Bir oyunu herkes sevecek diye bir şey yok, oyun çok kaliteli olsa da sevmemek için bir sürü etken olabilir. Mesela bazı kişiler için uzak doğulu firmaların tercih ettiği kaplamalar, renk paletleri, bazı mekanik öğeler, oyun dünyasının atmosferi gibi şeyler çekici gelmeyebiliyor.

Oyunun neden övüldüğü de gayet basit, o türü ve atmosferi sevenler için yapması gereken şeyleri çok iyi yapıyor. Açık dünyası çok iyi, dövüş sistemi en iyilerden biri, düşman çeşitliliği gayet iyi, karakteri çok farklı şekilde geliştirebiliyorsun ki tekrar oynanabilirliği de yükseltiyor. Kısacası 30 dakika zaman verip de sevmedim demek için biraz derin bir oyun. Sevmiyorsan ya souls türünü sevmiyorsundur ya da dediğin gibi uzak doğulu firmaların tercihlerinden dolayı daha farklı gelen oyun atmosferini sevmiyorsundur.

Oyunu beğenmeyebilirsin ya da sevmeyebilirsin, bunda bir problem yok ama yok şöyle sevmedim, böyle sevmedim, yok neresi güzel, neresi değil gibi süslü cümleler ile oyunu ve ortalığı yermene gerek yok. Beğenmedim ve sizce güzel kısımları neresi, de geç. Senin hatan burada bana kalırsa. Sevmediysen oynama kardeşim.

Bir diğer şey, senin bu oyunu beğenmemen ya da olumsuz yorumların, kısacası yermen karşısında diğer insanların tepki göstermesi, anlamış değilim. Nasıl sevmezsin bu oyunu diye bağırıp çağıranlar, siz bu oyunun namus bekçisi misiniz? Size ne kardeşim? İster sever, ister sevmez.

İki taraf da mantıklı iş ve yorumlar yapmıyor.

Bir oyunu herkes sevecek diye bir şey yok, oyun çok kaliteli olsa da sevmemek için bir sürü etken olabilir. Mesela bazı kişiler için uzak doğulu firmaların tercih ettiği kaplamalar, renk paletleri, bazı mekanik öğeler, oyun dünyasının atmosferi gibi şeyler çekici gelmeyebiliyor.

Oyunun neden övüldüğü de gayet basit, o türü ve atmosferi sevenler için yapması gereken şeyleri çok iyi yapıyor. Açık dünyası çok iyi, dövüş sistemi en iyilerden biri, düşman çeşitliliği gayet iyi, karakteri çok farklı şekilde geliştirebiliyorsun ki tekrar oynanabilirliği de yükseltiyor. Kısacası 30 dakika zaman verip de sevmedim demek için biraz derin bir oyun. Sevmiyorsan ya souls türünü sevmiyorsundur ya da dediğin gibi uzak doğulu firmaların tercihlerinden dolayı daha farklı gelen oyun atmosferini sevmiyorsundur.
Açık dünyasının neresi iyi hocam?Rdr2 oynamasak bile ben bu oyunun açık dünyasına iyi demem.Çayırda çimende boş boş gezip yaratık kesmenin neyi iyi?Ne var bu oyunda?Dövüş sistemi için mi oynuyor insanlar.Ben zaten oldum olası asya oyunlarını sevmedim şimdi bu oyunuda görünce nefret ettim iyice.İngiliz fransız ve polonyalı oyun şirketlerinden şaşılmaz.

Oyunu beğenmeyebilirsin ya da sevmeyebilirsin, bunda bir problem yok ama yok şöyle sevmedim, böyle sevmedim, yok neresi güzel, neresi değil gibi süslü cümleler ile oyunu ve ortalığı yermene gerek yok. Beğenmedim ve sizce güzel kısımları neresi, de geç. Senin hatan burada bana kalırsa.

Bir diğer şey, senin bu oyunu beğenmemen ya da olumsuz yorumların, kısacası yermen karşısında diğer insanların tepki göstermesi, anlamış değilim. Nasıl sevmezsin bu oyunu diye bağırıp çağıranlar, siz bu oyunun namus bekçisi misiniz? Size ne kardeşim? İster sever, ister sevmez.

İki taraf da mantıklı iş ve yorumlar yapmıyor.
Ben oyunu yarım saat oynadım sevmek için uğraştım ama yarım saat sonunda nefret ettim.Ne grafik var ne fizik motoru var ne adam akıllı hikayesi var.Olay örgüsü yok karakter derinliği yok görev yok çayır çimen boş boş gezip boss kesmek metin2 de de vardı.Açık dünyası iyi diyorlar.Rdr2 oynamasak tamam açık dünyası iyi deriz belki ama açık dünyası iyi falan değil.

Oyunu beğenmeyebilirsin ya da sevmeyebilirsin, bunda bir problem yok ama yok şöyle sevmedim, böyle sevmedim, yok neresi güzel, neresi değil gibi süslü cümleler ile oyunu ve ortalığı yermene gerek yok. Beğenmedim ve sizce güzel kısımları neresi, de geç. Senin hatan burada bana kalırsa.

Haklısın sorun olan ne biliyor musun? Adam eleştiri yapamıyor, yorum yapamıyor. Diğer oyunlarla kıyaslıyor. Kıyaslamayı geç onu bile yapamıyor.

Evet arkadaşlar. Takım arkadaşlarım beni tilt etmeye çalıştıklarında onlara bilerek maç kaybettirmek bana haz veriyor. Özellikle önde olduğumuz bir maçı kaybettirmeye başladığımda ve onlar kaybedeceğimizi anladıklarında sinirden klavyeyi parçalarcasına küfürler, hakaret ediyorlar. Bense sessiz sessiz maç kaybettiriyorum. Onların o sinirli hallerini görmek bana inanılmaz bir zevk veriyor. Onların kazanma hayallerini ellerinden almak beni zevkten dörtköşe yapıyor. Var mı bilerek besleyenler arasında böyle düşünen? Normalde LoL'ü bırakmıştım ama bugün 2-3 maç atayım dedim. Hepsini kaybettirdim. Takım arkadaşlarımın kazanma hayallerini çaldım. Üstelik maçları kazanma potansiyelimizde vardı. Bundan çok zevk alıyorum.

Arkadaşlar tamamiyle troll üzerine kurulu bir hesap bu arkadaşla daha fazla münakaşaya girmeyin gereksiz bir O2 israfı kendisi.

Haklısın sorun olan ne biliyor musun? Adam eleştiri yapamıyor, yorum yapamıyor. Diğer oyunlarla kıyaslıyor. Kıyaslamayı geç onu bile yapamıyor.
Ya geç bu işleri.Sen hayatında oyun oynamamışsın.Metin 2 bozması oyunları oyun sanıyorsun.Sana önerecek hikayeli çok open world oyunun varda bilgisayarın kaldırır mı bilmem.

Oyun Metin2 bozmasıda o yüzden. O oynadığım yarım saat oyunu sevmeye çalıştığım ama oyunun kalitesizliğine dayanamayıp iade ettim

Milyonları sevdiği bir oyunu 30dk da kalitesizliğini anlayacak gözünüz varmış tebrik ederim. Oyun şirketi kurmanızı tavsiye ederim bu yetenekle her şeyi başarırsınız.

Benlik değil demek bu kadar zor olmamalı...

Ben oyunu yarım saat oynadım sevmek için uğraştım ama yarım saat sonunda nefret ettim.Ne grafik var ne fizik motoru var ne adam akıllı hikayesi var.Olay örgüsü yok karakter derinliği yok görev yok çayır çimen boş boş gezip boss kesmek metin2 de de vardı.Açık dünyası iyi diyorlar.Rdr2 oynamasak tamam açık dünyası iyi deriz belki ama açık dünyası iyi falan değil.
Bu kadar konuşmana gerek yok. Yaparsın kaliteli bir oyun, sen de oynarsın, biz de oynarız.

Yeni konular

Geri
Yukarı