Elder Scrolls Online Bağlantı Sorunu

Varyaron

Kilopat
Daha fazla  
Oyunu Steam üzerinden aldım. Daha oynuyordum ama çok kastığı için silmiştim 2 gün önce tekrar yükledim kasma olmuyordu yükleme ekranları da kısa sürüyordu. Ama bugün oyuna girdiğim zaman 4-5 dakika sonra oyunda hiçbir şey yapamıyorum. Biraz bekledikten sonra bağlantı kopuyor bazen bağlanmaya çalışırken hata veriyor ve 1 saattir oyuna giremedim hata verdi sürekli. İnternet bağlantım da gayet iyi ve şu an bir sıkıntısı yok sorun ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu Steam üzerinden aldım. Daha oynuyordum ama çok kastığı için silmiştim 2 gün önce tekrar yükledim kasma olmuyordu yükleme ekranları da kısa sürüyordu. Ama bugün oyuna girdiğim zaman 4-5 dakika sonra oyunda hiçbir şey yapamıyorum. Biraz bekledikten sonra bağlantı kopuyor bazen bağlanmaya çalışırken hata veriyor ve 1 saattir oyuna giremedim hata verdi sürekli. İnternet bağlantım da gayet iyi ve şu an bir sıkıntısı yok sorun ne olabilir?
Hocam, ping değerlerinizi yazar mısınız oyundaki? Bağlantı hızınızı da atarsanız (speedtest) memmun olurum. Ben de oynuyordum ESO. Şuan bıraktım tabi yanlışlıkla oyunu sildikten sonra :)

Hocam, ping değerlerinizi yazar mısınız oyundaki? Bağlantı hızınızı da atarsanız (speedtest) memmun olurum. Ben de oynuyordum ESO. Şuan bıraktım tabi yanlışlıkla oyunu sildikten sonra :)

Ping değerlerine nereden bakılıyor?
Teste değerlerim bu şekilde
Hız değerleri
Güvenlik duvarından eso64.exe dosyasına izin vermeyi denedim ama işe yaramadı.

Son düzenleme:
sağolun cidden 30 dakika sürdü:) Bende north america serverınde oynuyorum inşallah düzelir.
Düzeldi gibi ama daha tam emin değilim ping değerlerime baktım 230-250 arası bana fazla gibi geldi.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı