Elder Scrolls oyunu önerisi

IV efsanedir. III en iyi müziklere sahiptir. Diğerleri zaten oynamaya değer değil.

Morrowind'i öneririm. Grafikleri eski gözükse de çok eğlencelidir. Hatta bazı Elder Scrolls hayranları Oblivion ve Skyrim'in bile üstünde tutarlar.

Diğer oyunların grafikleri günümüz için katlanılamayacak seviyede. Ama yine de 4'te gayet güzeldir dene istersen.

Morrowind'i öneririm. Grafikleri eski gözükse de çok eğlencelidir. Hatta bazı Elder Scrolls hayranları oblivion ve Skyrim'in bile üstünde tutarlar.

Senin tavsiyenle biraz önce Morrowind oynadım. Grafik zaten benim için önemli değil. Ama ingilizcem pek iyi olmadığı için tam anlayamadım. İnternette Oblivion Türkçe yama var. Ama Morrowind Türkçe yama bulamadım. Birazdan Oblivion'u deneyeceğim.
Cidden Morrowind'i pek anlayamama rağmen eğlendim.

Senin tavsiyenle biraz önce Morrowind oynadım. Grafik zaten benim için önemli değil. Ama ingilizcem pek iyi olmadığı için tam anlayamadım. İnternette Oblivion Türkçe yama var. Ama Morrowind Türkçe yama bulamadım. Birazdan Oblivion'u deneyeceğim.

Bunu duyduğuma üzüldüm çünkü gerçekten iyi bir oyun. Umarım bir gün oynayabilirsin...

Bence Skyrim güzel. Tabi diğer oyunların hikayesini bilmiyorum. Öğrenince karşılaştıracağım.
Skyrim güzel. Benim favorim zaten.

IV efsane çünkü oynadığınız çoğu RPG oyunların atası. Çağ açıcı, buram buram kalite kokan oyun. V ile birlikte 12'den 2 kez vurdular. VI umarım fallout gibi bozulmaz. Aslında III atası demem daha doğru olur fakat sanırım gerçek elder scrools'cu olan insanlar öyle diyor. Hikayesi zaten ilk oyundan başlıyor, tiber septim falan.

Yeni konular

Geri
Yukarı