Elder Scrolls serisine hangi oyundan başlanmalı?

Oblivion ile başlamanı öneririm, Morrowind ve öncesi ile başlarsan grafik ve mekanik konusunda aşırı canın sıkılır keza Oblivion da aynı şekilde ama önceki oyunlarına nazaran daha iyi, önceki oyunların en azından videolarını izler hikayesini okursun, Oblivion ve Skyrim'i oynamanı öneririm, iki oyununda Türkçe yaması da mevcut, benim tavsiyem bu yönde olur. Morrowind'in videolarını izle eğer içine sinerse ondan başlarsın.

Anladım yani tüm seri hikayeyle bağlantılı. Bir sorum daha olacak Elder Scrolls Online hikayeyle bağlantısı var mı? Ve oblivion morrowind Skyrim'den önceki iki oyunu izlemesem ya da oynamasam olur mu?

Anladım yani tüm seri hikayeyle bağlantılı. Bir sorum daha olacak Elder Scrolls Online hikayeyle bağlantısı var mı? Ve oblivion morrowind Skyrim'den önceki iki oyunu izlemesem ya da oynamasam olur mu?

Ben de ilk başladığımda birkaç sene önce direkt Skyrim'den başladım, 3-4 kere falan bitirdim, önceki oyunların çok yokluğunu çekmedim açıkçası, Skyrim'den biraz sıkılınca oblivion almıştım, o da beni çok sarmadı ama oynamak için oynuyorum ara sıra :D

Yeni konular

Geri
Yukarı