GoW serisine hangi oyundan başlanmalı?

elraeenn

Picopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
Mx 450
İşlemci
İ5 1135g7
Selam herkese. Hazır ara tatilde gelmişken God of War oynamak istiyorum. Oyunun adını çokça duydum ama hikayesi hakkında hiçbir fikrim yok. Oyunu anlamak için hangi oyundan başlamalıyım? Bir sürü oyun var eskileri oynamak zorunda mıyım hikayeyi anlamak için? Yardımcı olursanız sevinirim.

Oyunun hikayesel ve çıkış sırasına göre sırası var
Benim onerim hikayesel olandır sıralama şu:
God of War ascension.
God of War chains of olympos.
God of War.
God of War ghost of sparta.
God of War 2
God of War 3
God of War (2018)
God of War: Ragnarök.

Selam herkese. Hazır ara tatilde gelmişken God of War oynamak istiyorum. Oyunun adını çokça duydum ama hikayesi hakkında hiçbir fikrim yok. Oyunu anlamak için hangi oyundan başlamalıyım? Bir sürü oyun var eskileri oynamak zorunda mıyım hikayeyi anlamak için? Yardımcı olursanız sevinirim.
İlk seriden başka 2018de çıkan halinden başlamanı tavsiye etmem 2005teki halinden başla

Eskilerde güzeldir fakat GoW 2018'de yeni bir hikayeye başlıyor oradan başlıyabilirsiniz.Eskileri istiyorsanız arkadaşlar yazmış zaten.

Oyunun hikayesel ve çıkış sırasına göre sırası var.
Benim onerim hikayesel olandır sıralama şu:
God of War ascension.
God of War chains of olympos.
God of War.
God of War ghost of sparta.
God of War 2
God of War 3
God of War (2018)
God of War: Ragnarök.

Ayrica seriye 2018 oyunu ile baslarsaniz eski oyunlara atıf cok var ama yine de hikayeden anlarsiniz güzel oyundur.

Hikayeler bağlantılı, ben 2018 öncesi sadece 1-2-3 oynamıştım hatta 2. oyunu bitirmeyip özetini izlemiştim bir süre sonra sıkmıştı. GoW 3'ü oynamak istiyordum çünkü 3. oyun diğer oyunlara kıyasla daha hızlı ve zevkli ilerliyor sürekli bir boss fight içindesin.
Yerinizde olsam eski oyunların özetini izler 3. oyun ve devamı şeklinde ilerlerdim.

Bir sorum daha olacak. Eski oyunların oynama süresi ortalama ne kadardır? Eğer uzun değilse hikayeyi baştan sona anlamak daha iyi olur sanırım.

Bir sorum daha olacak. Eski oyunların oynama süresi ortalama ne kadardır? Eğer uzun değilse hikayeyi baştan sona anlamak daha iyi olur sanırım.
Oyundan oyuna değişir ama ortalama 5-6 saat civari mesela GOW 3 6-7 saat.

Geri
Yukarı