Electron Exploit virüslü mü?

Gölge78

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşımın kardeşi robloxu çok seviyor. Bir zaman sonra oyunda kasmaktan sıkılmış, Electron adlı Exploit'i açmış. Arkadaşım da virüslü mü diye endişeye düşmüş. Electron virüslü mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu Exploit'ler oyuna ınject yapar yani oyunun içine hile koyar. Inject yaptığı için bazı Anti-Virüs'ler bunu virüs sanar. Aslında bunlar da virüs olmayabiliyor. Fakat electron yerine jjsploit kullanabilirsiniz. En güveniliri.

Jjsploit ban riski var ama electron7. Level hile olduğu için banlanması çok zor aslında hiçbir hile güvenli değildir.

Bu eşyaları bedava alma gibi bir hile midir? Öyleyse büyük ihtimal zararlı bir yazılım olabilir.
şey eşyaları tam olarak almıyoruz electron trojenli hem virüs hemde hile programı krnl kullanmanızı öneririm ne virüslü nede bozuk shindo life blox fruit grand piece gibi oyunlarda hile açtım hiç bir sıkıntı olmadı fakat elektronda trojen yüzünden bir keresinde hesabım az kalsın gidiyordu eğer pcnizde parola vb önemli bilgiler yoksa istediginiz gibi kullanın
Bu eşyaları bedava alma gibi bir hile midir? Öyleyse büyük ihtimal zararlı bir yazılım olabilir.
şey eşyaları tam olarak almıyoruz electron trojenli hem virüs hemde hile programı krnl kullanmanızı öneririm ne virüslü nede bozuk shindo life blox fruit grand piece gibi oyunlarda hile açtım hiç bir sıkıntı olmadı fakat elektronda trojen yüzünden bir keresinde hesabım az kalsın gidiyordu eğer pcnizde parola vb önemli bilgiler yoksa istediginiz gibi kullanın

Arkadaşımın kardeşi robloxu çok seviyor. Bir zaman sonra oyunda kasmaktan sıkılmış, Electron adlı Exploit'i açmış. Arkadaşım da virüslü mü diye endişeye düşmüş. Electron virüslü mü?
Ben kullandım pek sıkıntısını görmedim ama gene de içinize kurt düşüyorsa bilgisayarınızdan şifre bilgilerini USB belleğe aktarabilirsiniz.
Fpsunlocker indirmiştim electron. App diye bir bildirim verdi trojan yemekten korkuoyurm.

Electron bir script açma programı büyük ihtimal hile indirmeye çalıştınız, electronu ben kullandım pek sıkıntısını görmedim ama gene de içinize kurt düşüyorsa bilgisayarınızdan şifre bilgilerini USB belleğe aktarabilirsiniz.

Hocam bu Exploit'ler oyuna Inject yapar yani oyunun içine hile koyar. Inject yaptığı için bazı Anti-Virüs'ler bunu virüs sanar. Aslında bunlar da virüs olmayabiliyor. Fakat Electron yerine JJSploit kullanabilirsiniz. En güveniliri.
jj sploit indirsem sıkıntı çıkarmı 4 günlük pc yeni aldım korkuyorum

jj sploit indirsem sıkıntı çıkarmı 4 günlük pc yeni aldım korkuyorum
4 Günlük PC'ye direkt hile mi indiriyorsun? İmzamdaki gibi bir sistemim var ve tarayıcı indirirken bile 2 kez düşünüyorum. Yeni alınan bilgisyaraı hemen coplerle doldurma bence.

Tam emin değilim ancak electron büyük ihitimalle virüs olabilir onun yerine krnl falan kullanabilirsiniz artı olarak Windows Defender kullanmayın çok zayıf kalıyor ESET Kaspersky Malwarebytes kullan yoksa virüs yiye bilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı