Electron exploit virüs mü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Para verin Synapse X kullanın. Kafanız rahat olsun.

Roblox oyununu oynuyorum ve keyif alıyorum ancak artık normal olarak oynamak sıkıcı oluyor. Ben de electron exploit yüklemek istedim ancak virüs mü değil mi karar veremedim. Antivürüsler de virüs olarak algılıyor ancak yapımcılar kodlardaki true-falselardan dolayı diyor, sizce indirmeli miyim? Ya da virüs mü?

Kanka bende de var virüslü fakat sen açtıktan sonra senin bilgisayarına erişmesi bi 2 3 saat sürüyor. Bilgisayarına değişik değişik şeyler oluyor ben de o anda kapatıyorum :D

Virüslü indirmeyin, gidin krnl ya da Synapse alın paranız varsa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Roblox oyununu oynuyorum ve keyif alıyorum ancak artık normal olarak oynamak sıkıcı oluyor. Ben de electron exploit yüklemek istedim ancak virüs mü değil mi karar veremedim. Antivürüsler de virüs olarak algılıyor ancak yapımcılar kodlardaki true-falselardan dolayı diyor, sizce indirmeli miyim? Ya da virüs mü?

Ben kullandım pek sıkıntısını görmedim ama gene de içinize kurt düşüyorsa bilgisayarınızdan şifre bilgilerini USB belleğe aktarabilirsiniz

abi virüs %100 sakın indirmeyin az kalsın bilgisayar elden gidiyordu en azından kapersky var onun sayesinde sakın kullanmayın benden söylemesi kullananın ben ta

Sizi şu konuda aydınlatayim; ✨

Electron: %10 CPU kullanıyor.
KRNL: %0-6 arası CPU kullanıyor.

Peki neden kullanıyor? 🤨
Mining yapıyor ama bu ekran kartınızı yoracak veya yakacak derecede değil. Hatta Electron kendi sitesi ve Discord sunucusunda dahi söyledi. Yani diyeceğim şu ister kullanın ister kullamayın ama CPU kullandığını da bilin.

Ben kullanıyorum virüs falan bulamadım ama son zamanlarda çalışmamaya başladı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı