Electron exploit virüs mü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

IDogann

Hectopat
Daha fazla  
Roblox oyununu oynuyorum ve keyif alıyorum ancak artık normal olarak oynamak sıkıcı oluyor. Ben de electron exploit yüklemek istedim ancak virüs mü değil mi karar veremedim. Antivürüsler de virüs olarak algılıyor ancak yapımcılar kodlardaki true-falselardan dolayı diyor, sizce indirmeli miyim? Ya da virüs mü?

Roblox hilelerinin hepsi genellikle virüstür.
Antivirüs programı yüklemeniz tavsiye edilir.
(Kaspersky ve Malwarebytes ile taratabilirsiniz)
Genede emin değilseniz setup dosyasını ya da "Portable Version" yazıyorsa içindeki dosyaları VirusTotal'e dosya olarak aktarın ve taratın.

Virüs olma olasılığı çok yüksek hocam, resmi kaynak harici yerlerden bir şey yüklemeyin.

Aslında virüs olarak tespit ediliyor ancak çoğu arkadaşım kullanıyor ve virüs değil diyorlar öncesine kadar gayet iyi bir şekilde kullanıyordum bir ara bilgisayarıma virüs girdi ondan sonra bıraktım böyle işleri. O yüzden arada kaldım indirmek veya indirmemek hakkında.

Aslında virüs olarak tespit ediliyor ancak çoğu arkadaşım kullanıyor ve virüs değil diyorlar öncesine kadar gayet iyi bir şekilde kullanıyordum bir ara bilgisayarıma virüs girdi ondan sonra bıraktım böyle işleri. O yüzden arada kaldım indirmek veya indirmemek hakkında.
Desenize sadece sizin değil başka bilgisayarlarında bilgilerine erişilecek :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı