Elektrik gittiğinde operatörler ne kadar dayanıyor?

l0str0d0s

Femtopat
Elektrik gittiğinde baz istasyonları bu kadar süre dayanıyor.

Vodafone = 15-20 dakika.
Türk Telekom = 8-10 saat.
Turkcell 12 saatten fazla.

Fakat 10 elektrik kesilmesinde 1 jeneratörler devreye girmiyor. Tekrar elektrik gelene kadar çekemiyorlar. 2 ay önce gece elektrik kesildiği an Turkcell gitti Vodafone 20 dakika dayandı. Türk Telekom'da hiç kesilme olmadı. 1 ay önceki elektrik kesildiği an Türk Telekom ve Vodafone gitti. Turkcell'de hiç sebeke gitmedi. 1 hafta önce yaklaşık 12 saatten fazla elektriksiz kalındığında, 15 dakika sonra Vodafone, 8 saatten sonra Türk Telekom gitti. Turkcell'de kesilme olmadı.

Sanki sırasıyla nöbet tutuyorlar 😀 şaka bir yana o gün dama çıkmıştım. CoC'da klan savaşları vardi.

Elektrik gittiğinde baz istasyonları bu kadar süre dayanıyor.

Vodafone = 15-20 dakika.
Türk Telekom = 8-10 saat.
Turkcell 12 saatten fazla.

Fakat 10 elektrik kesilmesinde 1 jeneratörler devreye girmiyor. Tekrar elektrik gelene kadar çekemiyorlar. 2 ay önce gece elektrik kesildiği an Turkcell gitti Vodafone 20 dakika dayandı. Türk Telekom'da hiç kesilme olmadı. 1 ay önceki elektrik kesildiği an Türk Telekom ve Vodafone gitti. Turkcell'de hiç sebeke gitmedi. 1 hafta önce yaklaşık 12 saatten fazla elektriksiz kalındığında, 15 dakika sonra Vodafone, 8 saatten sonra Türk Telekom gitti. Turkcell'de kesilme olmadı.

Sanki sırasıyla nöbet tutuyorlar 😀 şaka bir yana o gün dama çıkmıştım. Coc'da klan savaşları vardi.

Kış günü 5 gün boyunca elektrik yoktu köyde baz istasyonları sürekli açık kaldı hepsi yakınımızda ve köyün içinde. O kadar yakınımda ki Türk Telekom 70 Mbps görüyorum mobil veri.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230905-124354_Speedtest.jpg
    Screenshot_20230905-124354_Speedtest.jpg
    89,2 KB · Görüntüleme: 24

Yeni konular

Geri
Yukarı