Elektrik gittikten sonra reboot select proper hatası

Sylexco

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba oyun oynarken elektrikler kesildi ve reboot and proper hatası verdi BIOS'a giriyorum HDD gözükmüyor sadece SSD gozukuyor.

Merhaba oyun oynarken elektrikler kesildi ve reboot and proper hatası verdi BIOS'a giriyorum HDD gözükmüyor sadece SSD gozukuyor.
BIOS üzerinden boot priority ayarlamasında işletim sisteminizin yüklü olduğu diskin birincil sırada olduğundan emin olun. Disk bağlantılarını söküp BIOS pili çıkarma metodu ile BIOS sıfırladıktan sonra bağlantıları tekrar kurduğunuzda gelmesi gerekir.

Bana da olmuştu. Kasanızı açıp HDD'nin kablolarını çıkarıp takarsanız düzelebilir. Ben öyle düzeltmiştim.
Yaptım olmadı

BIOS üzerinden boot priority ayarlamasında işletim sisteminizin yüklü olduğu diskin birincil sırada olduğundan emin olun. Disk bağlantılarını söküp BIOS pili çıkarma metodu ile BIOS sıfırladıktan sonra bağlantıları tekrar kurduğunuzda gelmesi gerekir.

Disk zaten 1 sırada fakat HDD gözükmüyor ve 1 sırada olduğu halde aynı hatayı veriyor.

dediğinizi yaptım fakat yine aynı

Son düzenleme:
Hem hatayı veriyor hem de HDD BIOS'da gözükmüyor.

Hocam şu anda USB taktim ve sadece tire işareti yanıp sonuyoe.
USB'den başlatmaya çalışıyordur. Size tavsiyem temiz kurulum yapmanız. İşletim sistemi dosyalarınız zarar görmüş olabileiceğinden harddiskinizdeki sistem boot edilemiyor olabilir.

USB'den başlatmaya çalışıyordur. Size tavsiyem temiz kurulum yapmanız. İşletim sistemi dosyalarınız zarar görmüş olabileiceğinden harddiskinizdeki sistem boot edilemiyor olabilir.
Geçende format attım düzelmişti sonra tekrar geldi

H
Hocam isterseniz bir fotoğraf atayım.

Geri
Yukarı