Çözüldü Elektrik kesintisi sonrası mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sabays

Centipat
Daha fazla  
PC'de oyun oynuyordum sonra elektriklerin gitmesiyle kapandı. Tekrar açtığımda mavi ekran çıktı. Ben de düzeltim derken Boot menüyü karıştırdım olmadı. Ben de hepsini tekrar geri almaya çalıştım Boot menüyü açamadım daha kötü oldu mavi ekran geliyor. Şimdi bu yazılar geliyor veya ekran kartında sorun olduğunu sanmıyorum ikisini de yeni aldım.

Dosya Ekleri

• IMG_20210515_133256~2.jpg
    IMG_20210515_133256~2.jpg
    301,1 KB · Görüntüleme: 181
  • IMG_20210515_134309.jpg
    IMG_20210515_134309.jpg
    326,9 KB · Görüntüleme: 159
Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam bir tane var DMP dosyalı şekilde fakat ben masaüstüne erişemiyorum.

3 yılımı bilgisayar bağımlısı olarak geçirdim. Tüm gün evde PC oynardım. Şimdi bu kaç şey oldu, PC mavi ekran yedi ve format atmak zorundayım. Tüm her şey bire bir yok olacak.

Konuyu çözüldü işaretlemiştin. Neden kaldırdın?
Hata devam mı ediyor?
@sabays, eğer hata devam ediyorsa kaldırdıysan sıkıntı yok ama çözülmesine rağmen kaldırdıysan rapor sisteminden çözüm için işaretleme isteyeceğim haberin olsun.
Neyse gerek kalmadı, ben çözüm işaretlenmesini istedim.

Son düzenleme:
Hata devam mı ediyor?
@sabays, eğer hata devam ediyorsa kaldırdıysan sıkıntı yok ama çözülmesine rağmen kaldırdıysan rapor sisteminden çözüm için işaretleme isteyeceğim haberin olsun.

Hocam yanlışlıkla kaldırmış olabilirim yaptım hocam. O sevinçle sanırım.

Hata devam mı ediyor?
Hangisi idi? Buraya yazar mısınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı