Elektrik kesintisi sonrası Wi-Fi gözükmüyor

Quiong

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Muhendisligi Öğrencisi
TD-W9970 TP-Link modem kullanıyorum. Kablolu bağlantıda bir sorun yok, ancak mevcut Wi-Fi hiçbir cihazda gözükmüyor, haliyle bağlanıyorum. Modemi fabrika ayarlarina geri döndürmeyi, ardından yeni bir kablosuz ağ oluşturmayı denedim bir şey değişmedi. Modem üzerindeki ışıklar her zamanki gibi Wi-Fi'da dahil olmak üzere ışıklar yanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
TD-W9970 TP-Link modem kullanıyorum. Kablolu bağlantıda bir sorun yok, ancak mevcut Wi-Fi hiçbir cihazda gözükmüyor, haliyle bağlanıyorum. Modemi fabrika ayarlarina geri döndürmeyi, ardından yeni bir kablosuz ağ oluşturmayı denedim bir şey değişmedi. Modem üzerindeki ışıklar her zamanki gibi Wi-Fi'da dahil olmak üzere ışıklar yanıyor.
Ben modemin kapat aç tuşundan kapatıp 1 dakika bekleyip tekrar açıyorum.
O olmazsa fişten çıkarıp tekrar takın.

Ben modemin kapat aç tuşundan kapatıp 1 dakika bekleyip tekrar açıyorum.
O olmazsa fişten çıkarıp tekrar takın.

İkisini de denedim. Modem üzerinden resetlemeyi peş peşe 3 kez yaptım. Sifirladıktan sonra;
+ Kurulumu doğru bilgilerle (TurkNet'in rehberi + kullanıcı bilgilerim) bitirdiğim halde internet erişimi hatalı ancak Wi-Fi bağlanıyor. (yinede ne kabloluda ne de Wi-Fi'da internet yok)
- Eski modem yedeğini geri yüklediğim de internet tekrar çalışıyor ancak Wi-Fi yine gözükmüyor.

Kanal değiştirin.

Denedim. Farklı kanal ayarlarını/ kanal genişliklerini/farklı kira sürelerini denedim sonuç aynıydı.

Geri
Yukarı