Elektrikler gitti geldi ve Ethernet yok

Superonline Zxhn H168a.
Arayüz menüsüne ulaştım fakat kullanıcı adı şifre bilmiyorum internet üzerinden admin, Superonline denedim işe yaramadı.
Kullanıcı adı ve şifre değişmiş olabilir maalesef. Bunu öğrenip giriş sağlamanız lazım veya hiç uğraşmayıp SuperOnline müşteri hizmetlerini arayarak yardım alabilirsiniz.

Kullanıcı adı ve şifre değişmiş olabilir maalesef. Bunu öğrenip giriş sağlamanız lazım veya hiç uğraşmayıp Superonline müşteri hizmetlerini arayarak yardım alabilirsiniz.

Ethernet çektim USB tethering bağladım yine olmuyor. İnternet algılamıyor. Müşteri hizmetleri 24 saat içinde geleceklerini söylediler fakat çözebileceklerini sanmıyorum. Çünkü şimdilik modemden olmadığı kesin.

İnternet üzerinden araştırma yaptım herkes SSDP başlatma falan gösteriyor fakat ben başlatmaya çalıştığımda "Yerel bilgisayar üzerindeki SSDP bulma hizmeti başladı ve durdu. Bazı hizmetler başka hizmetler veya programlar tarafından kullanılmıyorsa, otomatik olarak durabilir". Hatası çıkıyor ve başlatmıyor. Ne yapacağımı şaşırdım şahsen.

Son düzenleme:
Çalıştıra Aygıt Yöneticisi yazıp oradan ağ bağdaştırıcılarına gelin oradan Realtek gbı family Controllere gelin sağ tık yapın özellikler sürücü kısmına gelin cihazı kaldıra basın cihazın sürücü yazılımını sil işaretli olsun ondan sonra Ethernet kablosunu çıkarıp takın olmazsa başka bir porta takmayı deneyin sonucu buraya yazın.

Çalıştıra Aygıt Yöneticisi yazıp oradan ağ bağdaştırıcılarına gelin oradan Realtek gbı family Controllere gelin sağ tık yapın özellikler sürücü kısmına gelin cihazı kaldıra basın cihazın sürücü yazılımını sil işaretli olsun ondan sonra Ethernet kablosunu çıkarıp takın olmazsa başka bir porta takmayı deneyin sonucu buraya yazın.

Hocam PCI basit iletişim denetleyicisi'nin sürücüsü yüklenmemiş. Bundan kaynaklı olabilir mi? Değilse dediklerinizi deneyeceğim.

Kabloyu modem'in farklı bir ethernet portuna takmayı denediniz mi?

Peki bilgisiyar kabloyu görüp internet yok hatası mı veriyor? Yoksa direk kabloyu mu görmüyor.

Siz benim dediğim yapın ilk sonra onu yaparsınız.

Düzeldi mi hocam bir de çözüldüyse sorunu nasıl çözdüğünü söylerseniz başkaları da faydalanır.

Beğeni atmışsınız düzeldi yani değil mi hocam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı