Elektrikli bisiklet/motor alınır mı?

• Konuyu başlatan karul
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 575
Kalın tekerli modellerin çoğuna bakabilirsiniz. Zaten kadrosu sağlam oluyor. Hepsinde de aynı motordan var. RS3 Pro, arora madrid, skyjet vs. alabilirsiniz. Ola almayın çünkü hız ayarı yapılmıyor.

Mesela.

Bu batarya değiştirme işi evde yapılabilecek bir şey mi yoksa bir yere götürmem gerekiyor mu? Bulunduğum bölgedeki çoğu tamirciye güvenmiyorum.

Motor biraz pahalıymış. Aralarında nasıl bir fark var? Şarj süresi, hız ve kaç km gidiyor?

Motor motor görünüşünde, bisiklet bisiklet görünüşünde. Motor 60 kg civarı. Bisiklet 30 kg. Menzil hemen hemen aynı. Bisikletin pedal desteği olduğu için çıkmayacağı yokuş yok tam şarjla ama motor hemen tıkanır. Bisiklet daha sağlıklı ve saklaması kolay. Taşıması kolay. Şarj dolum süreleri aynı gibi. Hız da aynı. Kazanan:BİSİKLET

Ben Küba Bm8Pro almıştım. Şuan 560 km de. Belki incelemesini yaparım. Ben memnunum. Beni otobüsten kurtardı. Sürmesi zevkli. Çıkmadığı yokuş yok. Menzili güzel. Bataryası öldüğünde bende daha güçlü bir lifepo4 batarya alır devam ederim yoluma. Stok batarya lityum iyon pil. Ömrü 3 yıl civarı normal kullanımda. Şuan öğrenci akbili Ankara'da 7,5 lira. Üç yılda günde iki kez kullandığımı ve fiyata zam gelmediğini varsayarsak 16 bin 500 lira ediyor. Ben bisikleti 13 bine aldım zaten. Batarya öldükten sonra bisikleti çöpe bile atsam kârdayım.

Geri
Yukarı