Elektrikli İtici Motor

Eakgul

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Aklımda bir proje var ve bu proje için kendi kendini şarj edebilen mini itici motorlar yapmam gerek. Nasıl bir yol izlemeliyim bilemedim.

Amacım portatif bir zırhı normalden daha hızlı yapmak. Yoksa hiçbir anlamı kalmıyor. Portatifin sunumunu yapmama az kaldı.

Olay şu yapacağım zırha bazı entegreler elleyeceğim. Ve normal bir insandan daha hızlı hareket edebilmek istiyorum ve aklımda mini itici motorlarla hareket etmek var. Sorun ise nasıl yapacağımı bilmiyorum.

Daha basit söylersem mini itici motor yaparak kilolarca ağırlığı daha hızlı itmem gerek.

Yanlis anlama ama birincisi motru kendin yapamassin. Alirsan cok cok pahali gelir hatta hepsi baya para goturur ki yapamama ihtimalin de yuksek.bana gore gereksiz ve anlamsiz bir proje gibi geldi.ne yapmak istedigini acik sekilde yazarsan yardim edebilirim

Ahaha ciddimisin kilolarca agirliklari iten motorlar endustri ortaminda bile cok az kaldiki normal satilan motorlar silgiyi itemez ;)

Onun yerine uzaktan kumandali arabanin ustune koysan daha hizli itersin :)

Abicim biraz süper kahramanlardan etkilemişsin bu proje zor o elektirik için bile araba kadar pil koymalısın ki bu çok maliyetli ve şarj etmek saatler alır ve o gücü üretecek motor hiç compact olmaz en fazla hidroliklerden yararlanabilirsin ama zor yani bu arada mesleğin nedir?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı