Elektrikli motosiklet önerisi

ventt

Centipat
Daha fazla  
Elektrikli motosiklet alacağım fakat şehirler arası gitsem götürür mü? Şarjı falan biter mi? Mesela 150-200 km götürür mü? Motor önerisi varsa yazabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elektrikli motosiklet alacağım fakat şehirler arası gitsem götürür mü? Şarjı falan biter mi? Mesela 150-200 km götürür mü? Motor önerisi varsa yazabilirsiniz.
En iyi elektrikli motosiklet tavsiyesi almamak. Elektrikli motosiklet şehir dışına çıkamaz, yolda kalırsın. Benzinli gibi de yakıt da koyamazsın. Yeni yasayı bekleyebilir veya 50cc motosiklet alıp hacim yükseltme yapabilirsin.

En iyi elektrikli motosiklet tavsiyesi almamak. Elektrikli motosiklet şehir dışına çıkamaz, yolda kalırsın. Benzinli gibi de yakıt da koyamazsın. Yeni yasayı bekleyebilir veya 50cc motosiklet alıp hacim yükseltme yapabilirsin.
Hocam benzinli ama aynı bu cclerde olan motorlar var onlar nasıl öneriniz varmı

Kuba Motor | Türkiye'nin Motosiklet Üreticisi (en mantıklı model)
Kuba Motor | Türkiye'nin Motosiklet Üreticisi (alt motoru en çok bilinen ve hacim yükseltmesi kolay model)
Kuba Motor | Türkiye'nin Motosiklet Üreticisi (bisiklet niyetine almalık model)
MASTER 50 (yatık blok olmasına rağmen 135CC'ye çıkan tek model ve kit yanında geliyor)
Öneri olarak bunları sunabilirim. Yalnız sunduklarımın hepsi manuel, bazıları debriyajlı bazıları debriyajsız manuel. Çünkü 50CC motorlarda scooter sıkıntılı, tecrübe ile sabit.

Kuba Motor | Türkiye'nin Motosiklet Üreticisi (en mantıklı model)
Kuba Motor | Türkiye'nin Motosiklet Üreticisi (alt motoru en çok bilinen ve hacim yükseltmesi kolay model)
Kuba Motor | Türkiye'nin Motosiklet Üreticisi (bisiklet niyetine almalık model)
MASTER 50 (yatık blok olmasına rağmen 135cc'ye çıkan tek model ve kit yanında geliyor)
Öneri olarak bunları sunabilirim.
Hocam bütçem Max 30000 falan bu civarda varmı düşük CC

Hocam bütçem Max 30000 falan bu civarda varmı düşük CC
Sıfır birkaç tane model var ama düşük kilometreli ikinci el de bakabilirsiniz. İkinci el olarak 20 küsür bin liralara kadar düşebiliyor.
RKS MOTOR | Zor Beğenenler İçin - Sniper 50 Pro X Ayrıca bu da güzeldir.
Muadil olarak onlarca markada yüzlerce model var. Bunlar Çin üretimi olduğu için getiren üstüne istediği markayı basıyor.

Hangi modellere bakmalıyım hocam siz hangisini önerirsiniz
Eğer debriyajlı kullanabiliyorsanız
Kuba Motor | Türkiye'nin Motosiklet Üreticisi
bu iki model en çok iş görenler arasında
Ama ben sadece vites atayım, debriyajla uğraşamam derseniz
MASTER 50
RKS MOTOR | Zor Beğenenler İçin - Sniper 50 Pro X
bu ikisi olabilir.
Ayrıca alttaki iki model biraz daha ferah ve konforludur, eşya taşıması da kolaydır.
Artık net bir şey diyemem çünkü bundan sonrasında sizin motordan istekleriniz ve beklentileriniz modeli belirler.

Eğer debriyajlı kullanabiliyorsanız
bu iki model en çok iş görenler arasında
Ama ben sadece vites atayım, debriyajla uğraşamam derseniz
MASTER 50
RKS MOTOR | Zor Beğenenler İçin - Sniper 50 Pro X
bu ikisi olabilir.
Ayrıca alttaki iki model biraz daha ferah ve konforludur, eşya taşıması da kolaydır.
Artık net bir şey diyemem çünkü bundan sonrasında sizin motordan istekleriniz ve beklentileriniz modeli belirler.
Alttakiler kafama yattı fakat Sniper 50 nin 2. el ucuzu yok herhalde hocam bulamadım alttakinden birisini almayı düşünüyorum

Alttakiler kafama yattı fakat Sniper 50 nin 2. el ucuzu yok herhalde hocam bulamadım alttakinden birisini almayı düşünüyorum
Onlar üç dört model, sadece görüntü farkı var. Sniper 50, Sniper 50 Pro veya Easy 50'de daha uyguna bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı