Elektrikli motosiklet önerisi

Hocam bu iki model hangi ehliyeti istiyor?
Attığım modellerin hepsi araba ehliyeti veya başka herhangi bir ehliyet ile sürülebiliyor. Yalnız işiniz acele değil ise yeni yasayı bekleyin. Eski İçişleri bakanının iddialarına göre araba ehliyeti ile daha güçlü (125cc'ye kadar) motosikletler kullanılabilecekmiş. Ayrıca attığım motorları sıfır alacaksanız daha bayiden çıkartmadan hacim yükseltmesi yaptırın derim. Bu halleri ile biraz güçsüzler, uzun yol hiç yapamazlar. Ama hacim yükseltirseniz her yere gider.

Attığım modellerin hepsi araba ehliyeti veya başka herhangi bir ehliyet ile sürülebiliyor. Yalnız işiniz acele değil ise yeni yasayı bekleyin. Eski İçişleri bakanının iddialarına göre araba ehliyeti ile daha güçlü (125CC'ye kadar) motosikletler kullanılabilecekmiş. Ayrıca attığım motorları sıfır alacaksanız daha bayiden çıkartmadan hacim yükseltmesi yaptırın derim. Bu halleri ile biraz güçsüzler, uzun yol hiç yapamazlar. Ama hacim yükseltirseniz her yere gider.

A1 ehliyet kullanabiliyor mu?

Kullanabiliyor ama A1 sahibi olduğunuzu söyleseydiniz bunların hiçbirini önermezdim. Bu motorlar daha çok B ehliyetliye gider.
Bunlar gibi scooter önerirdim, o da debriyaj ile uğraştırmamak için.

Kullansam çevirmede falan sıkıntı çıkar mı yasak mı
Hayır tabiki, hatta ehliyetiniz daha iyisini karşılıyor. O yüzden dedim.

Tamamdır hocam çok sağolun bu hafta veya bu ay içinde alacağım biraz araştırıp yarın size sorarım

Hocam ben şuan master 50 almayı düşünüyorum 2. el buldum kendi şehirimde
25000 TL 80 ccye çevrilmiş Kask ve sepet veriyor yanında 4500 km yapılmış alınır mı sizce

@IV.MURAT

Son düzenleme:
Tamamdır hocam çok sağolun bu hafta veya bu ay içinde alacağım biraz araştırıp yarın size sorarım

Hocam ben şuan master 50 almayı düşünüyorum 2. el buldum kendi şehirimde
25000 TL 80 ccye çevrilmiş Kask ve sepet veriyor yanında 4500 km yapılmış alınır mı sizce

@IV.MURAT
Alınabilir, 70 km/s hızlarda rahat gider. Tabi 130cc takılsaydı çok daha iyi olurdu ama 80cc'de iş görür. 25 bin de güzel fiyat. Yeni yasa çıkarsa da satar 125cc bir şey alabilirsiniz, geçiş motoru olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı