Elektrikli otomobil vs yakıtlı otomobil

GLL

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisliği
Merhaba, bir araç bakıyorum fakat kararsız kaldım, BMW ı8 ile Tesla model 3 arasında kararsız kalmış durumdayım. Tesla ne kadar güzel dursa da ı8 çok daha güzel durmakta gözümde. Fakat bu araç eğer ki ileride çöp olacaksa almayı pek düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bir araç bakıyorum fakat kararsız kaldım, BMW ı8 ile Tesla model 3 arasında kararsız kalmış durumdayım. Tesla ne kadar güzel dursa da ı8 çok daha güzel durmakta gözümde. Fakat bu araç eğer ki ileride çöp olacaksa almayı pek düşünmüyorum.

Ne tam elektrik ne de tam yakıt.
Hybrid en mantıklısı.

Türkiye'de yaşıyorsanız eğer, i8 gibi bir araba hiç yakışmaz. Ülkede ne düzgün yol var ne de trafiği yoğun olmayan bir yer.

İleride yakıt problemi olacağı için elektrikli araçlar kullanılacak. BMW I8 ne kadar güzel görünse de Tesla model 3'e göre, teknoloji olarak model 3 bütün elektrikli araçları geçiyor.

İleride yakıt problemi olacağı için elektrikli araçlar kullanılacak. BMW I8 ne kadar güzel görünse de Tesla model 3'e göre, teknoloji olarak model 3 bütün elektrikli araçları geçiyor.
Tesla model X 3'e göre dezavantajları var mı ? 2017 model x mi 2021 model 3 mü

Kesinlikle Tesla Model 3

Yeni konular

Geri
Yukarı