Elektrikli scooter güvenliği nasıl sağlanır?

Fonksiyonlar

Hectopat
Makaleler
1
Elektrikli scooter aldım. Ulaşımı sağlamak istiyorum mesela yüzmeye gittiğimde bunu nasıl güvenli hale getirebilirim birisine mi emanet etmeliyim yoksa bir çaresi var mı?

Güvenlik haladı( adını unuttum şu alet)
1501023D-970D-4C03-9828-10D27236D6F4.jpeg
ile direklere kitleyebilirsiniz.

Elektrikli scooter aldım. Ulaşımı sağlamak istiyorum mesela yüzmeye gittiğimde bunu nasıl güvenli hale getirebilirim birisine mi emanet etmeliyim yoksa bir çaresi var mı?
Eğer scooterın on tekerlegınde dısk varsa kı muhtemelen vardır dısk kılıdlerıne bakabılırsın ınternetten.Veya Lampa C-Lock 150cm 8mm Yüksek Güvenlikte Çelik Motosiklet Kilidi 90632 şöyle bışey alıp motoru oradakı dırek veya bank gıbı bır yerın demırıne bağlarsan bişey olacagını zannetmıyorum .

Motor kilitlerini deneyebilirsin. Kalın ve kesilmesi kolay değil. Ama hırsıza da kilit dayanmaz öyle derler🤠 ya da kapalı bir alana bağlayabilirsın. Ayrıca Samsung'un Smart tag ya da Apple'ın AirTag'ini kullanabilirsin çalınması halinde konumunu öğren diye.

Güvenlik haladı( adını unuttum şu alet)Eki Görüntüle 1755500 ile direklere kitleyebilirsiniz.
scooterı neresinden direğe bağlayacağım levye çeklinde bir şey zaten.

Motor kilitlerini deneyebilirsin. Kalın ve kesilmesi kolay değil. Ama hırsıza da kilit dayanmaz öyle derler🤠 ya da kapalı bir alana bağlayabilirsın. Ayrıca Samsung'un Smart tag ya da Apple'ın AirTag'ini kullanabilirsin çalınması halinde konumunu öğren diye.
bende samsung tag var ama neresine sokacağım bilemedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şöyle bir video gördüm.

U kilitleri epey pahalıymış ama diğer kilitten tek farkı çeliğimsi olması herhalde.
Hocam en sağlamı o. Kilit ve kaska para harcamaktan çekinmeyin. Kask benim hayatımı kurtardı. Bende ucuz kilit kullanmıştım zamanında kapının önündeki kilidi kesip bisikleti çalmışlardı. Elektrikli scooterı havada götürürler. Hırsız daha zor kesiyor. Decathlonun u kilitleri iyidir şuan kullanıyorum. Alabilirsen abus da sağlamdır.

Geri
Yukarı