Elektro gitar için Amfi önerisi

Kuzeyakk

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Herkese merhaba. Ev kullanımı için 20-30 Watt amfi önerilerinize açığım. Bütçem en fazla 2000 TL. Marshall GFX 30 düşündüm fakat hakkında marshall kalitesinde bir amfi olmadığı yönünde birkaç olumsuz yorum okudum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında şimdi öneri yapsam pek bir işe yaramayacak. Kargo ile getirteyim deseniz, ağır olduğundan çok tutar. Gideyim alayım deseniz, virüs meselesi var. Yine de önerilerimi aşağıya sıralayabilirim.
Ne tarz çaldığınızı bilmiyorum. MG250DFX'i ve ID:Core150'yi kullandım, ikisi de her tarza gidebilecek çok iyi amfiler. Eminim ki diğerleri de o kadar iyidir.

Aslında şimdi öneri yapsam pek bir işe yaramayacak. Kargo ile getirteyim deseniz, ağır olduğundan çok tutar. Gideyim alayım deseniz, virüs meselesi var. Yine de önerilerimi aşağıya sıralayabilirim.
Ne tarz çaldığınızı bilmiyorum. MG250DFX'i ve ID:Core150'yi kullandım, ikisi de her tarza gidebilecek çok iyi amfiler. Eminim ki diğerleri de o kadar iyidir.
Önerileriniz için teşekkür ederim. Ben durumumu izah edeyim öncelikle. Bu işe yeni merak saldım fakat daha ders almaya hiç başlayamadım bile virüs sebebiyle. Evde notaları öğrenip basit riffleri çalmaya çalışıyorum. Maalesef araştırmadan aceleyle alışverişe gittim ve gitar olarak Ibanez Gio ve amp olarak da Mega Amp 15 plc aldım. Gitarın biraz ilerletene kadar beni idare edeceğini düşünüyorum ancak amfi tam bir kabus :) Araştırmamanın neticeleri işte. Ve bu işe güzel bir amfiyle başlamak istiyorum o yüzden de bu konuyu açtım fakat önerdiğiniz bu amfilerin hepsi benim için fazla profesyonel, 150 Wattan bahsediyoruz. Bana evde kullanabileceğim çok yüksek wattan ziyade çeşitli, kaliteli tonları alabileceğim ve kulaklık girişi olan bir amfi lazım. Marshall gfx 30 düşünmemin sebebi de buydu.

O zaman önerim şudur: Bu durumda nasıl yapacaksınız bilmiyorum ama en kötü ihtimalle ortalık durulduğu zaman gitarınızı ve amfinizi satın. O zamana kadar para biriktirin. En sonunda bütün paranızı birleştirin, hem amfi hem de gitar alın. Daha iyi bir ikiliye sahip olursunuz. Ekipmanlarınızı sattığınız zaman tam bütçenizle burada konu açın, beni etiketleyin. Yardımcı olurum.

Herkese merhaba. Ev kullanımı için 20-30 Watt amfi önerilerinize açığım. Bütçem en fazla 2000 TL. Marshall GFX 30 düşündüm fakat hakkında marshall kalitesinde bir amfi olmadığı yönünde birkaç olumsuz yorum okudum. Yardımlarınızı bekliyorum.
Marshall CODE serisine bakabilirsiniz. Aynı şekilde Blackstar ID Core serisi ve Boss Katana serisine bakabilirsiniz.

O zaman önerim şudur: Bu durumda nasıl yapacaksınız bilmiyorum ama en kötü ihtimalle ortalık durulduğu zaman gitarınızı ve amfinizi satın. O zamana kadar para biriktirin. En sonunda bütün paranızı birleştirin, hem amfi hem de gitar alın. Daha iyi bir ikiliye sahip olursunuz. Ekipmanlarınızı sattığınız zaman tam bütçenizle burada konu açın, beni etiketleyin. Yardımcı olurum.
Teşekkür ediyorum.
Marshall CODE serisine bakabilirsiniz. Aynı şekilde Blackstar ID Core serisi ve Boss Katana serisine bakabilirsiniz.
Marshall code serisi konusunda çok kötü yorumlar duydum. Diğerlerine bakacağım, teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı