Elektro gitar önerisi (başlangıç seviyesi)

KronosHEC

Decapat
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 4-5 aydır klasik gitar çalıyorum elektro gitar almayı düşünüyorum. Tam olarak başlangıç denilemez orta seviye biliyorum gitarı ama ilk elektro gitarım olacağı için az bir bütçem var. Gitar ve amfi olarak ne almalıyım? Gitar + amfi fiyatı 1500 TL'yi geçmezse güzel olur. 2. el almayı düşünmüyorum pek güvenemiyorum bir sıkıntı çıkar diye ama illaha öneriyorsanız alırım.

Kesinlikle ikinci el alın. Bütçeniz ne olursa olsun. Sıfır fiyatlar almış başını gidiyor. Bu fiyatına göre müthiş bir set. Get açtırarak alırsanız veya görerek alırsanız bir sıkıntı çıkmaz. Gitarın düğmelerinin üstünde 5 kademeli switch var. Her bir kademede tek tek çalın gitarı. Hepsi de ses veriyorsa sıkıntı yoktur. Bir de vuruğuna falan dikkat edin yeter zaten. Amfi de iki kanallı bir amfi soldan 1 ve 2. tuşların üstündeki tuşa basınca kanal değiştirir. Kırmızı yanınca overdrive, yeşil yanınca clean. İkisini de deneyin bir sıkıntı olmazsa onaylayın.

Kesinlikle ikinci el alın. Bütçeniz ne olursa olsun. Sıfır fiyatlar almış başını gidiyor. Bu fiyatına göre müthiş bir set. Get açtırarak alırsanız veya görerek alırsanız bir sıkıntı çıkmaz. Gitarın düğmelerinin üstünde 5 kademeli switch var. Her bir kademede tek tek çalın gitarı. Hepsi de ses veriyorsa sıkıntı yoktur. Bir de vuruğuna falan dikkat edin yeter zaten. Amfi de iki kanallı bir amfi soldan 1 ve 2. tuşların üstündeki tuşa basınca kanal değiştirir. Kırmızı yanınca overdrive, yeşil yanınca clean. İkisini de deneyin bir sıkıntı olmazsa onaylayın.
Set güzelmiş fakat Ankarada oturuyorum da kargoyla gönderilirse bir sıkıntı çıkmaz değil mi ?

Set güzelmiş fakat Ankarada oturuyorum da kargoyla gönderilirse bir sıkıntı çıkmaz değil mi ?
Get ile alırsanız bir şey olmaz. Yanlış bilmiyorsam get sisteminde ürün size geliyor, inceleyip onaylıyorsunuz para öyle karşı tarafa gidiyor. Eğer beğenmezseniz iade edebiliyorsunuz. GeT Sistemi

Bende 2.el almak üzereyim fakat 2 gitar arasında kaldım sizce hangisini almalıyım.
BC RICH VIRGIN (zuhan müzik 2.el) diğeri ise Washburn WG-580 (Baya temiz bakılmış.)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı