Elektro gitara başlangıç için ekipman önerisi

randomdude134

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben daha önce gitar çalmadım elektro gitara başlamak istiyorum 3000 bütçem var maksimum. Pena, Askı, Kablo, Amfi, Gitar Almak istiyorum 3000 bütçem var bana set olarak ya da ayrı ayrı önerebilir misiniz? Dinlediğim gruplar: Iron Maiden, KISS, Nirvana, Queen, Led Zeppelin, AC/DC, Black Sabbath Genel olarak Hard Rock/ Metal tarzı seviyorum gibi görünüyor ama Metalhead değilim yani Metal dinlemiyorum 7/24 hatta bu saydıklarım arasından en sevdiğim grup Queen. Başlangıç seviyesi bir şey istiyorum bu arada (anlamışsınızdır gerçi bunu). Bir de şunu da göz önünde bulundurun Online alışveriş yapacağım yani gitar Store'a gidip deneme şansım yok. 2. ellere baktım da güvenemedim çok, o yüzden sıfır arıyorum.
Merhaba ben daha önce gitar çalmadım elektro gitara başlamak istiyorum 3000 bütçem var maksimum. Pena, Askı, Kablo, Amfi, Gitar Almak istiyorum 3000 bütçem var bana set olarak yada ayrı ayrı önerebilir misiniz. Dinlediğim gruplar: Iron Maiden, KISS, Nirvana, Queen, Led Zeppelin, AC/DC, Black sabbath Genel olarak Hard Rock/ Metal tarzı seviyorum gibi görünüyor ama Metalhead değilim yani Metal dinlemiyorum 7/24 hatta bu saydıklarım arasından en sevdiğim grup Queen. Başlangıç seviyesi bir şey istiyorum bu arada (anlamışsınızdır gerçi bunu). bir de şunu da göz önünde bulundurun online alışveriş yapacağım yani gitar store a gidip deneme şansım yok.
@Bora Dere

Son düzenleme:

Geri
Yukarı