Elektronik aletler gerçekten şans işi mi?

concerta

Kilopat
Makaleler
11
Arkadaşlar, Gamepower Warlock klavyem var ve 4 yıldır sorunsuz çalışıyor ama bazılarında sorun yapıyormuş.
Bir de G203 fare var 1 yıldır ve o da sorunsuz çalışıyor. Bazılarında yine sorun çıkarmış. Elektronik aletler gerçekten şans işi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım öyle bende de bir Rampage marka kulaklık var herkes kötülüyor çabuk bozuluyor diyor ancak ben de 3 senedir kullanıyorum.

Bazı markalar kaliteli hammadde ve komponent kullanır, daha ince işçilikle bir araya getirir ve ürünleri satıştan önce incelikle denetler.

Bazıları da en ucuz şekilde üretip kakalamak için uğraşır.

Evet elektronik şans işidir ama kaliteli markaları tercih ederek şansınızı arttırırsınız.

Evet hocam bence şans işi. Bir ara Rampage kulaklık aldım mikrofonu bozuk çıkmıştı iade ettim. Sonrasında Hyperx Cloud 2 aldım o da sol tarafından çıt çıt sesler çıkartıyordu onu da iade ettim. Mi Band 6 almıştım şarjı 1 gün dayanmıyordu onu da iade ettim. Bu olaylar 1.5 ay içinde gerçekleşti :D

Warlock Compact'ı ben de kullandım. W ve A tuşu canı sıkılınca çalışmıyordu, 3 ledi patladı, kırmızı anahtar olmasına rağmen kafa ütülüyordu. Elektronik bir ürün için %100 sorun çıkarmaz diyemeyiz. Bu yüzden şans faktörü var.

Yeni konular

Geri
Yukarı